Novinky

Zažite nebezpečne dobrý Halloween v kasínach a poker kluboch Rebuy Stars

Jeho meno je River, svoje obete reže potichu a nečakane a pokiaľ ho stretnete na Halloween, zaručene to nebude posledný krát. Sviatok všetkých strašidiel je tu a vy sa môžete v poker kluboch a kasínach Rebuy Stars nielen dobre zabaviť, ale hlavne vyhrať. Kedy, ako a hlavne koľko? To sa dozviete v riadkoch nižšie.

Zombie, mníšky, superhrdinovia či zbojníci, upíri a iné masky dnes spoločne s halloweenskou atmosférou ovládnu poker kluby a kasína Rebuy Stars. Každý, kto sa dnes rozhodne túto atmosféru zažiť osobne, neodíde domov bez odmeny. Pre všetkých hráčov, ktorí sa dnes aktívne zapoja do hry, tj. zúčastnia sa pokrového turnaja alebo skúsia svoje šťastie na slotoch či LIVE game, čaká stierací žreb, vďaka ktorému môžu okamžite získať nielen finančnú odmenu, ale aj skvelé reklamné predmety s logom Rebuy Stars. Celkovo počas večera rozdáme v celej sieti výhry za viac ako 2.500€!

poker kluboch vo Zvolene a v Košiciach bude okrem Halloween-skych žrebov pripravený aj Halloween-sky Jackpot špeciál – turnaj s garanciou 5.000€, na ktorom bude možné získať aj podiel z turnajového Jackpotu, ktorý ma aktuálne hodnotu 2.435€. Stačí len trafiť Royal alebo Straight flush a odmena je okamžite vaša.

Turnaj sa odohrá vo formáte multi re-entry freezeout s buy-inom 50€ + 5€. Do hry o garantovaných 5.000€ sa dostanete so stackom 20.000 chips, avšak starting stack môže vylepšiť aj dealer addon vo výške 5.000 žetónov, ktorý môžete získať úplne zdarma. Stačí ak prídete na turnaj v akejkoľvek maske. Odmena však čaká aj na najlepšiu masku večera, preto si dajte na svojom halloween-skom kostýme skutočne záležať. Víťaz si domov odnesie okrem iného aj vstup na blížiace sa major turnaje poker klubov Rebuy Stars.

Pre návštevníkov trnavského kasína Rebuy Stars bude od 17:00 do 02:00 hod. pripravená Halloween Night. Počas nej môže každý aktívny hráč získať strierací žreb a okamžite vyhrať podiel z 1.000€ halloween-skeho balíka.

Či sa už dnes rozhodnete navštíviť Zvolen, Košice alebo Trnavu, zaručene zažijete nebezpečne dobrý Halloween.

logo-hlavicka

PRE VSTUP NA STRÁNKY MUSÍTE BYŤ STARŠÍ AKO 18 ROKOV

YOU MUST BE EIGHTEEN (18) YEARS OR OLDER TO ACCESS THIS WEBSITE

ZUM BETRETEN DIESSER WEBSEITE MÜSSEN 18 JAHRE ODER ÄLTER SEIN

logo-hlavicka

Ďakujeme Vám za registráciu na odber newsletteru! Na zadaný email Vám príde potvrdenie.