Novinky

Zahrajte si jeden z najväčších európskych pokrových turnajov aj v poker kluboch Rebuy Stars

Ak spomenieme jeden z najväčších európskych pokrových turnajov, metropolu Rakúska, 550€ buy-in či garanciu rovný 1.000.000€ musí byť už asi všetkým jasné, že sa bavíme o turnaji Concord Million. Jeho deviate vydanie je v plnom prúde už od 28.11. avšak pre slovenských pokrových hráčov, ktorým sa nechce cestovať až do Viedne, prichádza práve teraz ten pravý čas zapojiť sa. Už dnes totižto štartujú prvé Satellites.

Grandiózne podujatie rakúskej skupiny Concord Card Group s masívnou garanciou až 1 milión € nechýba v turnajovom kalendári ani tento rok. Turnaj Concord Million 2019 prebieha v kasínách po celom Rakúsku od 28.11 do 9.12. Hrať sa bude prevažne vo viedenskom Montesine a CCC Simmering, kde sa uskutočnia tiež finálové dni, okrem toho sú však do akcie zapojené aj kasína v Linzi, Salzburgu, Kufsteine, Innsbrucku, Bregenzi, Branaue, v Grazi a samozrejme aj poker kluby Rebuy Stars vo Zvolene a v Košiciach.

Buy-in do Main Eventu Concord-u Million 2019 činí 550€. Aj keď ide na miestne pomery o nie celkom štandardný buy-in, 1.000.000€ garancia, ktorú turnaj sľubuje, všetky pochybnosti o výške štartovného rýchlo odstráni. Vo Zvolene ale i v Košiciach sa však uskutočnia nielen Satellites turnaje garantujúce celkovo až 5 ticketov v hodnote 550€, ale aj Phase turnaje vďaka, ktorým môžete získať vstup či postup do Dňa 1 Direct s výraznou zľavou.

V turnaji Concord Million je okrem skutočne lákavej výhry možné získať aj niekoľko skvelých bonusov, ktoré vám prinášame nižšie:

  • v prípade 2-násobnej kvalifikácie z Phase 1 môže hráč využiť druhý nahraný stack ako re-entry do Day 1 Direct (5.12. Rebuy Stars Zvolen) alebo ako vstup do druhého Day 1 Direct (6.12. Montesino Vienna / CCC Simmering)
  • ak sa hráčovi podarí kvalifikovať sa do FINAL DAY viackrát, automaticky získava 4.000€ bonus. Hráč postupuje do finále len s vyšším stackom.
  • každý hráč, ktorý sa kvalifikuje do FINAL DAY získava priamo na mieste cestovné náklady vo výške 500€
  • každý hráč, ktorý sa kvalifikuje do FINAL DAY je ITM a získava min. cash 1.500€

Kompletné pravidlá, turnajové štuktúry a podmienky Concord Million 2019 nájdete na stránke www.concordmillion.com

V 2016 zodvihol nad hlavu víťazný pohár Concord Million-u domáci Dávid Urban. Na svoje konto si pripísal nielen ďalší skvelý úspech, ale aj odmenu 116.790€ a my pevne veríme, že aj vďaka možnostiam zapojiť sa do Concord Million 2019 v poker kluboch Rebuy Stars, sa niečo podobné tento rok podarí zopakovať hráčovi so slovenskou vlajkou.

logo-hlavicka

PRE VSTUP NA STRÁNKY MUSÍTE BYŤ STARŠÍ AKO 18 ROKOV

YOU MUST BE EIGHTEEN (18) YEARS OR OLDER TO ACCESS THIS WEBSITE

ZUM BETRETEN DIESSER WEBSEITE MÜSSEN 18 JAHRE ODER ÄLTER SEIN

logo-hlavicka

Ďakujeme Vám za registráciu na odber newsletteru! Na zadaný email Vám príde potvrdenie.