Novinky

Valentine’s Special – veľká oslava sviatku zamilovaných

Najromantickejší deň v roku sa už nezadržateľne blíži a spolu sním prichádza do novootvoreného kasína Rebuy Stars Bratislava aj veľkolepá Valentínska oslava, na ktorej nebude núdza o skvelý turnajový poker, chýbať však nebudú ani rôzne bonusy, tombola o lístky na OKTAGON PRIME 3 či a malé prekvapenie pre všetky slečny a dámy. S kým sa vidíme?

Tento dátum má v kalendári svoje pevné miesto. Je najmä o láske, vyznaniach a v neposlednom rade aj o darčekoch. Inak tomu nebude ani v kasíne Rebuy Stars Bratislava na pokrovom turnaji Valetine’s Special. Ten sa uskutoční už tento piatok 14.2. na sviatok sv. Valentína o 18:00 hod. a ponesie 15.000€ garanciu.

Pri 15.000€ garancií je ľudový buy-in 60€ ponukou, ktorej nemožno odolať. Registrácia na turnaji bude otvorená prvých 10 levelov, všetky levely počas celého večera potrvajú 25 minút. Starting stack je nastavený na 25.000 žetónov, ako voliteľný bonus je však pre všetkých pripravený aj dealer add-on – za dodatočných 10€ môže každý získať k svojmu stacku naviac ďalších 5.000 žetónov. Ak máte vo svojom mobile nainštalovanú mobilnú aplikáciu Rebuy Stars, automaticky získate aj Mobile App bonus vo výške 1.000 žetónov.

Súčasťou turnaja budú aj spomínané bonusy. Prvým z nich je 10€ money back bonus – všetci hráči, ktorý sa zaregistrujú do turnaja do konca 2. levelu, získajú späť 10€ vo forme Lucky chips. Druhý bonus večera poteší najmä nežnejšie pohlavie. Podľa dobre známeho výroku si predsa všetky dámy zaslúžia hýčkanie a opateru a preto každá žena, ktorá sa kedykoľvek počas večera zaregistruje do turnaja, získa späť 60€ buy-in v plnej výške formou Lucky chips. Tretím bonusom, ktorý turnaj prináša je tombola, vďaka ktorej získa 6 náhodne vyžrebovaných hráčov 2 vstupenky na galavečer zmiešaných bojových umení OKTAGON PRIME 3, ktorý sa uskutoční už 15.2. v rezorte X-BIONIC SPHERE Šamorín. Výhercovia sa budú žrebovať počas prvého breaku, tombolový lístok dostane každý hráč nielen za prvý buy-in, ale i za každé turnajové re-entry.

Valentínsky špeciál však nie je jediným jedňodňovým turnajom, ktorý nájdete v ponuke poker klubov Rebuy Stars v najbližšej dobe. Hneď o deň na to, tj. 15.2. sa vo zvolenskom kasíne Rebuy Stars totižto uskutočni najvyššie garantovaná pravidelná jednodňovka na Slovenku – turnaj s názvom Rebuy Stars Special Zvolen 20.000€ GTD. V tomto prípade pôjde o multi re-entry turnaj s buy-inom 120€. Starting stack, registrácia aj dĺžka levelov zostáva rovnaká ako v prípade turnaja Valetine’s Special. Všetky dôležité podrobnosti o turnaji nájdete v oficiálnom Facebook evente tu, rovnako tak aj v mobilnej aplikácií Rebuy Stars.

Čerešničkou, či akýmsi zlatým klincom februárovej ponuky poker klubov Rebuy Stars je bezdišputu najvyššie garantovaná jednodňovka v histórií domáceho pokru – Rebuy Stars Bratislava BIG Opener 50.000€ GTD, ktorá otvorí svoje brány už 22. februára.

logo-hlavicka

PRE VSTUP NA STRÁNKY MUSÍTE BYŤ STARŠÍ AKO 18 ROKOV

YOU MUST BE EIGHTEEN (18) YEARS OR OLDER TO ACCESS THIS WEBSITE

ZUM BETRETEN DIESSER WEBSEITE MÜSSEN 18 JAHRE ODER ÄLTER SEIN

logo-hlavicka

Ďakujeme Vám za registráciu na odber newsletteru! Na zadaný email Vám príde potvrdenie.