Novinky

Už dnes štartuje RSWS s garanciou 20.000€. Kto sa stane februárovým šampiónom zimnej edície?

2 hracie dni, buy-in 60€ a garancia 20.000€ – aj tak by sa dalo v skratke zhrnúť februárové vydanie turnajovej edície Series s podtitulom Winter, ktoré štartuje v poker klube Rebuy Stars Košice už dnes.

Aj keď druhý mesiac v roku ešte ani poriadne nezačal, bohatá turnajová ponuka poker klubu Rebuy Stars Košice je už v plnom prúde. V úvode prvého februárového víkendu budú totižto Košice hostiť vydanie obľúbenej turnajovej edície Series, ktoré tým najlepším sľubuje prerozdeliť minimálne 20.000€.

Tá pravá pokrová akcia odštartuje už dnes od 19:00 hod., kedy otvorí svoje brány premiérový flight 1A. Vstupné do turnaja je pri formáte freezeout stanovené na 60€. V každom z úvodných flightov, ktoré sa odohrajú dnes a zajtra (flight 1B – 9.2. o 14:00 hod.), je možné využiť počas úvodných 12-tich registračných levelov aj 2 šance na prípadné re-entry. Do súbojov o 20.000€ garanciu sa dostanete so starting stackom vo výške 50.000 žetónov. Do Final Day, ktorý sa uskutoční v nedeľu 9.2. v Košiciach o 20:00 hod. postúpia všetci hráči, ktorí prekonajú lvl. s poradovým číslom 15 úvodných flightov. 12,5 % všetkých účastníkov nedeľného finále následne získa aj istotu finančnej odmeny, nakoľko budú ITM. To, kto sa stane zimným šampiónom turnajovej edície Series, Vám povedať nevieme… Vieme Vám však s istotou zaručiť, že pokiaľ sa do tohto turnaja zapojíte, môžete sa ním stať aj Vy.

20.000€ a to len počas jediného večera

Minimálne toľko sľubuje všetkým, ktorí si už 16. februára nájdu cestu do Zvolena, najvyššie garantovaný pravidelný jednodňový turnaj na Slovensku – Rebuy Stars Special Zvolen 20.000€ GTD.

Nielen prestíž, ale najmä atraktívna finančná odmena budú hlavnými lákadlami tohto špeciálneho jednodňového turnaja. Formát turnaja 40€ triple chance,  25 min. levely, 10 levelov na registráciu a štvorciferná čiastka pre víťaza. To je v skratke turnaj Rebuy Stars Special Zvolen, ktorý dozaista už nikomu netreba predstavovať.

Oslavujte s Rebuy Stars ako skutočná hviezda

2 roky, 105 týždňov, 730 dní úspechu na strane jednej, 300 nových šampiónov, viac ako 28.000 návštevníkov, minimálne 75.000€ vyplatených na bonusoch a 2.100.000€ v turnajových garanciách na strane druhej. Ten pravý poker na východe Slovenska má len jedno synonymum – Rebuy Stars Košice. Jeden z najväčších pokrových klubov v strednej Európe oslavuje 2 roky úspechu, pridajte sa k nám a oslavujte tento úspech spoločne s nami!

Turnaj Birthday 50K, ktorý sa uskutoční od 21. do 24.2. v poker klube Rebuy Stars Košice bude tou pravou oslavou pokru. Okrem 50.000€ garancie, bude pre všetkých, ktorí sa ho rozhodnú navštíviť, pripravená nielen skvelá zábava, mnoho bonusov a výhier, ale aj televízny LIVE stream, či narodeninové prekvapenia.

logo-hlavicka

Pre vstup na stránky musíte byť starší ako 18 rokov.

logo-hlavicka

Ďakujeme Vám za registráciu na odber newsletteru! Na zadaný email Vám príde potvrdenie.