Novinky

Split v záverečnej dvojici. Szetei a Valent si podmanili Gentleman´s Deepstack

Medzi hráčmi obľúbený turnaj Gentleman´s Deepstack s GTD 10000€ napísal v Kasíno Rebuy Stars Bratislava svoju ďalšiu kapitolu. Jedenásť hráčov sa dostalo na pozície ITM, pričom z víťazstva sa radovalo duo Pavol „Peso7“ Szetei a Vladimír Valent, ktorí si po deale v záverečnom heads-upe odniesli po 1.821€.

Stredajší „pánsky“ turnaj prilákal do priestorov najväčšieho bratislavského kasína desiatky hráčov. Tí sa postarali o 110 entries, k čomu pridali aj 104 add-onov.

Keď postupom času vypadával jeden hráč za druhým, atmosféra na posledných dvoch stoloch hustla. Niet divu, išlo sa do finále a na platené pozície.

Na nich sa postupne umiestnili Vladimír Fabok, Ondrej Jakubčík, Marek Vovčík, Attila Boros, Miloš Pšenák, Henrich Mičulík, Laszlo Kiss, Dušan Petrík, Petr Vyhnal. No a následne spomínaná dvojica Valent, Szetei, ktorá splitovala v samom závere.

Poriadna dávka adrenalínu a následne salva radosti však prišla aj na cash game stoloch. Lukáš Pažma si totiž na Wheel of win Jackpot vytočil skvelú prémiu 500€.

Aby bola harmónia zachovaná, po strede, ktorá mala prívlastok pánska, piatok je deň, ktorý patrí dámam. Postará sa o to Friday Ladies Night 5.000€ GTD. Všetky ženy majú prvý buy-in (35€) zadarmo. V počiatočnom stacku je pripravených 20.000 chipov, late reg. nastane po 10 leveli.

Hlavný turnaj tohto týždňa príde na rad v sobotu, kedy sa koná Rebuy Stars Special Bratislava 20.000€ GTD. Najvyššie garantovaná pravidelná jednodňovka na Slovensku sľubuje perfektnú atmosféru a parádne odmeny pre najlepších. Turnaj štartuje o 18:00, buy-in je 99€. Pohodu a kvalitnú hru zaručia 25 minútové levely, late reg. je nastavený po 10 leveli.

Rebuy Stars Special Bratislava 20.000€ GTD – one day event – si rozhodne nenechajte ujsť!

logo-hlavicka

PRE VSTUP NA STRÁNKY MUSÍTE BYŤ STARŠÍ AKO 18 ROKOV

YOU MUST BE EIGHTEEN (18) YEARS OR OLDER TO ACCESS THIS WEBSITE

ZUM BETRETEN DIESSER WEBSEITE MÜSSEN 18 JAHRE ODER ÄLTER SEIN

logo-hlavicka

Ďakujeme Vám za registráciu na odber newsletteru! Na zadaný email Vám príde potvrdenie.