Novinky

Som teraz v najlepšej forme, akú som kedy mal, tvrdí Karol Ryšavý pred Oktagon 12

Oktagon 12 sa nezadržateľne blíži. Turnaj prestížnej organizácie OKTAGON MMA sa po druhýkrát predstaví v najväčšej aréne na Slovensku, keď sa na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu opäť predstaví elita nielen československej scény zmiešaných bojových umení.

Nebude pri tom chýbať ani spoločnosť Rebuy Stars, ktorá podporí slovenského bojovníka a víťaza poslednej série Oktagon – Výzva Karola Ryšavého a sympatickú zápasníčku z Francúzska Claru Ricignuolo.

A práve francúzska bojovníčka sa predstaví v Bratislave už po druhýkrát. Naposledy si však z hlavného mesta Slovenska odniesla prehru, keď podľahla českej zástupkyni Veronike Rodovej.

Zatiaľ má táto 21-ročná bojovníčka na konte štyri profi zápasy v MMA, no za sebou najmä 13 rokov poctivého tréningu v džude. Jej štýl vždy divákov zaujal a inak to nebude ani teraz. „Veľmi rada predvádzam divákom skvelú šou,“ vravela ešte pred rokom kráska z Francúzska.

Druhým bojovníkom, ktorého podporí Rebuy Stars na Oktagon 12 bude Karol Ryšavý. Ten sa na turnaji postaví Samuelovi Daňkovi, ktorý má na konte štyri výhry za sebou. Proti zástupcovi Spartakus Fight Gym Trnava to napriek tomu nebude mať vôbec jednoduché.

Na súboj sa už veľmi teším. Pripravoval som sa naň na týždennom kempe na východnom Slovensku pod vedením Romana Kollára. Potom sme hneď odlietali do Thajska na tri týždne, kde som trénoval so svetovou špičkou, takže príprava bola veľmi dobrá,“ povedal nám Karol Ryšavý.

Som teraz v najlepšej forme, akú som kedy mal. Síce som bol kondične, psychicky a silovo vždy kvalitne pripravený, teraz cítim naozaj veľkú chuť na zápas,“ pokračoval Karol Ryšavý, ktorý potvrdil, že mu stačí do zápasu zhodiť už len 4,5 kg.

Posledný víťaz Oktagon – Výzvy zatiaľ v organizácii prechádza bez porážky a právom začína pomýšľať aj na súboj o opasok vo váhe do 70 kg. Predtým však bude musieť poraziť Samuela Daňka.

Ak sa to podarí, tak asi tú šancu dostanem. S kým to ale bude, ešte neviem. Najradšej by som sa postavil Ronaldovi Paradeisierovi, ktorý má v sobotu na turnaji tiež zápas. Keď teda vyhrá, mohli by nám to dať, takže mu budem fandiť,“ dodal na záver Karol Ryšavý.

logo-hlavicka

PRE VSTUP NA STRÁNKY MUSÍTE BYŤ STARŠÍ AKO 18 ROKOV

YOU MUST BE EIGHTEEN (18) YEARS OR OLDER TO ACCESS THIS WEBSITE

ZUM BETRETEN DIESSER WEBSEITE MÜSSEN 18 JAHRE ODER ÄLTER SEIN

logo-hlavicka

Ďakujeme Vám za registráciu na odber newsletteru! Na zadaný email Vám príde potvrdenie.