Novinky

‘Santa’ Komorný: Herne mám za sebou najlepší rok!

Jozef Komorný má v pokrovej komunite prezývku ‘Santa’. Skraja nového roka zavítal do zvolenského kasína Rebuy Stars, kde si zahral turnaj Mini Series. Dlho to vyzeralo pre ostrieľaného matadora viac ako dobre s výhliadkami na prvenstvo, napokon sa musel uspokojiť so šiestym miestom. Nuž ale, ak by mal v roku 2020 finišovať neustále na finálovom stole, istotne by si nesťažoval.

Ho-ho-ho, neodpustil si Santa pozdrav, keď sme sa zvítali. O svojej prezývke následne dodal: “Stále ma ľudia v pokrovej komunite oslovujú aj Jožko či Jozef, ale keď si píšeme na sociálnej sieti prakticky vždy niekto začne vetu frázou: Santa, čau. Prischla mi táto prezývka.”

Mimochodom, aké boli Vianoce pre Santu? “Perfektné, keďže som ich strávil s rodinou – s mojimi troma milovanými ženami. Dvomi dcérami a partnerkou. Boli sme v kruhu rodiny, úplná pohodička. Aj som si odbehol na nejaký menší turnajík,” pousmial sa.

Jeden rok sa skončil, druhý začal. Vráťme sa ale ešte k už odídenému roku 2019. Aký bol z pokrového hľadiska pre Komorného?  Robil som si pred pár dňami bilanciu roka s mojím dobrým kamarátom. Musím povedať,  že bol fajn. Okrem  slušného hitu na Sunday Million sa mi darilo aj na iných turnajov. Nejaké som vyhral, konkrétne aj vo zvolenskom Rebuy Stars. Darilo sa mi ale aj v Česku, či iných kasínach. Herne mám za sebou najlepší rok, z finančného hľadiska druhý najlepší. Musím si zaklopať, aby to vydržalo aj do tohto nového,” pousmial sa.

Rok 2020 v sebe skrýva dve labuťky, teda dvojky. Už ich len čo najviackrát na turnajoch setnúť, podpichli sme ‘Santu’. “Ha-ha, presne tak. Dal som si nejaké predsavzatia do nového roka, idem si za nimi. Dúfam, že si tento článok dostane k Marekovi Blaškovi, nech vie, že ho idem naháňať v rebríčku Player of  the year,” povedal Komorný so širokým úsmevom na tvári.

Na aké podujatia sa teda chystá ‘Santa’ v roku 2020? “Chcem sa zlepšiť v koučingu, prečítať nové knihy. Aspoň trikrát by som chcel vycestovať aj s rodinou za pokrom k moru a zamerať sa na high rollery. Turnaje, ktoré majú vyššie buy-iny a hrá ich menej ľudí.”

Komorný je viac ako skúsený hráč. Azda aj preto neuviedol vo svojich plánoch návštevu pokrovej mekky Las Vegas. Ako tvrdí, všetko má svoj čas. “Vegas ešte určite vypustím tento rok. Je tu toho dosť naokolo, kam sa dá ísť. Napríklad i Rozvadov, čo je vlastne take európske Vegas.”

V dohľadnej dobe si nielen ‘Santa’,  ale aj ďalší hráči budú môcť vychutnať turnaje v novootvorenom kasíne Rebuy Stars v Bratislave. Komorný sa už na nový prírastok v hlavnom meste teší. “Teším sa veľmi. Vo všetkách kasínach Rebuy Stars je príjemná atmosféra, vždy sa mi tu dobre hralo. Do Bratislavy to mám hodinu, takže sa teším. Bude to parádne,” dodal Jozef Komorný.

logo-hlavicka

PRE VSTUP NA STRÁNKY MUSÍTE BYŤ STARŠÍ AKO 18 ROKOV

YOU MUST BE EIGHTEEN (18) YEARS OR OLDER TO ACCESS THIS WEBSITE

ZUM BETRETEN DIESSER WEBSEITE MÜSSEN 18 JAHRE ODER ÄLTER SEIN

logo-hlavicka

Ďakujeme Vám za registráciu na odber newsletteru! Na zadaný email Vám príde potvrdenie.