Novinky

RS Grand Slam Zvolen 50.000€ GTD – čo nás čaká!

Zlatým klincom októbrovej ponuky poker klubov Rebuy Stars je bezpochyby viacdňovka s 50.000€ garanciou – turnaj Rebuy Stars Grand Slam Zvolen. Nielen všetky zaujímavé turnajové čísla, ale aj všetko ostatné dôležité o tomto turnaji vám prezradia riadky nižšie.

Miesto a dátum

Ako už napovedá jeho samotný názov, hlavná časť turnaja Rebuy Stars Grand Slam Zvolen sa odohrá v srdci stredného Slovenska, v kasíne Rebuy Stars Zvolen. Ukrátený však nebudú ani hráči z východu, nakoľko bude pre nich v Košiciach pripravený jeden štartovací deň. Premierový flight 1A odštartuje už dnes 22.10. o 18:00 hod. vo Zvolene a rovnako tak aj v Košiciach a turnaj potrvá až do nedele 27.10., kedy spoločne spoznáme nového pokrového šampióna.

Buy-in a garancia

Rebuy Stars Grand Slam Zvolen síce patrí k turnajom s vyšším vkladom, zodpovedá tomu však aj jeho garancia. Do hry o garantovaných 50.000€ vás dostane 120€ vklad, ktorý je však možné získať už od 20€ v početných Satellite turnajoch. Turnaj ponúkne každému hráčovi počas každého flightu aj neobmedzené re-entry.

Harmonogram hracích dní

Harmonogram hracích dní je skutočne bohatý a ponúka celkovo 6 úvodných flightov s rôznou štruktúrou – od REGULAR days, počas ktorých budú prebiehať 30 min. levely, cez TURBO day, kde budú levely s dĺžkou 15 min. až po HYPER TURBO day, kde sa blindy budú zvyšovať skutočne rýchlo a to každých 12 minút. V harmonograme nájdeme okrem flightov aj početné kvalifikácie. Tie tentoraz sľubujú 120€ tikety minimálne 33 hráčom.

Štruktúra turnaja

Do pokrových súbojov zasiahne na úvode každý s 30.000 starting stackom, ku ktorému je možné dokúpiť za ďalších 10€ aj DEALER ADDON. Ten rozšíri základný stack o ďalších 5.000 žetónov. Registrácia bude v každom flighte otvorená počas prvých 12-tich levelov.

Postup do FINAL DAY

Miestenka vo finálovom dni bude pripravená pre každého, kto sa dostane medzi 10% najlepších. Tí sa počítajú z celkového počtu entries v danom hracom dni. Skvelou správou však je, že min. cash sa dá získať aj v prípade, ak sa nedostanete medzi TOP 10. A to vďaka tomu, že finančnú odmenu získa až 15% hráčskeho poľa. Každý hráč, ktorý dosiahne túto métu bude automaticky ITM a svoju odmenu získa ihneď po skončení daného hracieho dňa. Finálový deň sa uskutoční v nedeľu 27.10. o 17:00 hod. vo zvolenskom kasíne Rebuy Stars a bude ho možné sledovať naživo nielen v mobilnej aplikácii Rebuy Stars, ale aj na sociálnych sieťach – oficiálnom Facebook profileYoutube kanáli Rebuy Stars SK.

Posledný Grand Slam

Posledným, komu sa podarilo získať triumf na rovnakom turnaji bol český online poker-pro a brnenská pokrová legenda Karel „Czlol“ Kratochvíl. Okrem trofeje si víťazstvom v turnaji obohatil svoj bankroll o sumu 9.930€! Zaujímavosťou je, že Karel tento turnaj ovládol 2 x po sebe.

logo-hlavicka

Pre vstup na stránky musíte byť starší ako 18 rokov.

logo-hlavicka

Ďakujeme Vám za registráciu na odber newsletteru! Na zadaný email Vám príde potvrdenie.