Novinky

RS Grand Slam Zvolen 50.000€ GTD – čo nás čaká!

Zlatým klincom októbrovej ponuky poker klubov Rebuy Stars je bezpochyby viacdňovka s 50.000€ garanciou – turnaj Rebuy Stars Grand Slam Zvolen. Nielen všetky zaujímavé turnajové čísla, ale aj všetko ostatné dôležité o tomto turnaji vám prezradia riadky nižšie.

Miesto a dátum

Ako už napovedá jeho samotný názov, hlavná časť turnaja Rebuy Stars Grand Slam Zvolen sa odohrá v srdci stredného Slovenska, v kasíne Rebuy Stars Zvolen. Ukrátený však nebudú ani hráči z východu, nakoľko bude pre nich v Košiciach pripravený jeden štartovací deň. Premierový flight 1A odštartuje už dnes 22.10. o 18:00 hod. vo Zvolene a rovnako tak aj v Košiciach a turnaj potrvá až do nedele 27.10., kedy spoločne spoznáme nového pokrového šampióna.

Buy-in a garancia

Rebuy Stars Grand Slam Zvolen síce patrí k turnajom s vyšším vkladom, zodpovedá tomu však aj jeho garancia. Do hry o garantovaných 50.000€ vás dostane 120€ vklad, ktorý je však možné získať už od 20€ v početných Satellite turnajoch. Turnaj ponúkne každému hráčovi počas každého flightu aj neobmedzené re-entry.

Harmonogram hracích dní

Harmonogram hracích dní je skutočne bohatý a ponúka celkovo 6 úvodných flightov s rôznou štruktúrou – od REGULAR days, počas ktorých budú prebiehať 30 min. levely, cez TURBO day, kde budú levely s dĺžkou 15 min. až po HYPER TURBO day, kde sa blindy budú zvyšovať skutočne rýchlo a to každých 12 minút. V harmonograme nájdeme okrem flightov aj početné kvalifikácie. Tie tentoraz sľubujú 120€ tikety minimálne 33 hráčom.

Štruktúra turnaja

Do pokrových súbojov zasiahne na úvode každý s 30.000 starting stackom, ku ktorému je možné dokúpiť za ďalších 10€ aj DEALER ADDON. Ten rozšíri základný stack o ďalších 5.000 žetónov. Registrácia bude v každom flighte otvorená počas prvých 12-tich levelov.

Postup do FINAL DAY

Miestenka vo finálovom dni bude pripravená pre každého, kto sa dostane medzi 10% najlepších. Tí sa počítajú z celkového počtu entries v danom hracom dni. Skvelou správou však je, že min. cash sa dá získať aj v prípade, ak sa nedostanete medzi TOP 10. A to vďaka tomu, že finančnú odmenu získa až 15% hráčskeho poľa. Každý hráč, ktorý dosiahne túto métu bude automaticky ITM a svoju odmenu získa ihneď po skončení daného hracieho dňa. Finálový deň sa uskutoční v nedeľu 27.10. o 17:00 hod. vo zvolenskom kasíne Rebuy Stars a bude ho možné sledovať naživo nielen v mobilnej aplikácii Rebuy Stars, ale aj na sociálnych sieťach – oficiálnom Facebook profileYoutube kanáli Rebuy Stars SK.

Posledný Grand Slam

Posledným, komu sa podarilo získať triumf na rovnakom turnaji bol český online poker-pro a brnenská pokrová legenda Karel „Czlol“ Kratochvíl. Okrem trofeje si víťazstvom v turnaji obohatil svoj bankroll o sumu 9.930€! Zaujímavosťou je, že Karel tento turnaj ovládol 2 x po sebe.

logo-hlavicka

PRE VSTUP NA STRÁNKY MUSÍTE BYŤ STARŠÍ AKO 18 ROKOV

YOU MUST BE EIGHTEEN (18) YEARS OR OLDER TO ACCESS THIS WEBSITE

ZUM BETRETEN DIESSER WEBSEITE MÜSSEN 18 JAHRE ODER ÄLTER SEIN

logo-hlavicka

Ďakujeme Vám za registráciu na odber newsletteru! Na zadaný email Vám príde potvrdenie.