Novinky

„Necítim potrebu navštevovať iné kluby, Rebuy Stars mi poskytuje všetko čo potrebujem,” hovorí víťaz RS Spring Series Zvolen Lukáš Hronec

Počas uplynulého víkendu sa vo Zvolene odohral prestížny turnaj s garanciou 20.000€. Séria Spring Series sa medzi hráčmi teší veľkej popularite a inak tomu nebolo ani tento krát. Turnaj zaznamenal 224 entries a vyzbieralo sa niečo cez 16.500€. Zvyšných takmer 3500€ doplácala poker klub “z vlastného”. Na turnaji bolo okrem budúceho šampióna možné sledovať aj počínanie veľkého množstvo zvučných mien, tak zo strany lokálnych “regúlarov” ako aj hráčov z rôznych kútov Slovenska. Víťazom sa stal práve jeden z miestnych pravidelných hráčov – Lukáš Hronec. Nižšie Vám s ním prinášame rozhovor.

V prvom rade gratulujem k víťazstvu ! Ako sa ti hralo na turnaji RS Spring Series?

“No, bola to dosť divočina, keďže približne tak tretinu času v turnaji som trávil mierne pod average stackom a tým pádom som sa častejšie dostával do “točiek”.”

Sedí ti tento typ turnajov, či uprednostňuješ skôr jednodňové záležitosti?

“Vo všeobecnosti mám radšej jednodňové turnaje, na ktorých sa mi aj viacej darí a tvoria väčšinu z profitu v mojom bankroll managmente. No keď sa podarí trafiť takýto väčší turnaj, je to tým pádom aj masnejšia injekcia do môjho bankrollu. Ďalším dôvodom, prečo mám o niečo menej rád dlhodobejšie turnaje, je fakt, že strávim menej času s priateľkou.”

Keby si mal označiť ruku, ktorá ti vyhrala turnaj, tak ktorá by to bola?

“To je ťažko takto určiť. Za celý turnaj ich bolo pochopiteľne viac a nie je ľahké vybrať len jednu z nich. Keď to však vyhodnotím tak zrejme tá s A3 do AK Filipa Troppa. Tam ma zachránil split. Keby sa tak nestalo a díler by nespároval board, tak by som následne nechytil priaznivú sériu kariet (2x QQ , 1 x AKs) kde som urobil najviac čipov.”

Môžeš označiť moment, kedy si začal veriť v to, že v turnaji si ideš po víťazstvo?

“Tak ako každý turnaj, aj do tohto som vstupoval s cieľom, že ho idem vyhrať. Preto som vo víťazstvo veril od prvej minúty na turnaji.”

Je to tvoj najväčší zásah v tomto roku?

“Áno, tohto roku som zatiaľ viac nevyhral, ale celkovo už mám na svojom konte aj nejaké väčšie výhry.”

Je o tebe známe, že si lokálnym patriotom a vo Zvolene hrávaš pravidelne. Zvykneš niekedy za pokrom vycestovať aj inam?

“Veľmi zriedkavo. Keď tak maximálne do Košickej pobočky Rebuy Stars. Necítim potrebu navštevovať iné kluby, keďže Rebuy Stars mi poskytuje všetko čo potrebujem. Cítim sa tu veľmi príjemne a čo sa týka turnajov, vyhovujú mi aj polia aj garancie.”

Máš nejaký pokrový cieľ, respektíve nejaký sen čo by si si rád splnil?

“Veľmi rád by som si raz vybudoval taký bankroll, aby som mohol navštíviť nejaký väčší pokrový rezort ako napríklad Rozvadov. Je to jedno z najlepších pokrových kasín v Európe a trafiť niečo veľké tam, by rozhodne stálo za to.”

Priebeh a kompletné zhrnutie turnaja Rebuy Stars Spring Series Zvolen 20.000€ nájdete aj v našich LIVE reportoch na odkaze tu a tu. Najlepšie okamihy turnaja zachytené objektívom fotoaparátu nájdete v našej fotogalérií. Šancu získať titul šampióna turnaja edície Spring Series bude možné získať v apríli ešte raz a to už v dátumoch 17. – 21. apríl 2019 na turnaji Rebuy Stars Spring Series Zvolen 30.000€ GTD.

logo-hlavicka

Pre vstup na stránky musíte byť starší ako 18 rokov.

logo-hlavicka

Ďakujeme Vám za registráciu na odber newsletteru! Na zadaný email Vám príde potvrdenie.