Novinky

Rekordná výhra v kasíne Rebuy Stars. Šťastný výherca získal 10.000€

Rekordná a zároveň aj najvyššia možná výhra v kasínovej hre Ultimate Texas Hold´em poker – 10.000€ padla v nedeľu 29.12. vo zvolenskom kasíne Rebuy Stars. Šťastie sa usmialo na hráča, ktorý vyskladal najvyššiu možnú kartovú kombináciu Royal Flush a vďaka nej tak znásobil svoj vklad až 500-násobne!

Anonymný výherca po vsadení stávky vo výške 25€ a po spojení boardu A♦️10♦️7♣️Q♦️5♥️ a kombinácie K♦️J♦️, ktorú držal na ruke vyskladal Kráľovskú postupku inak nazývanú aj Royal Flush čím dosiahol nielen najvyššiu možnú kombináciu danej kasínovej hry, ale aj limit najvyššej možnej výhry – 10.000€.

Ultimate Texas Hold´em (skrátene aj UTH) je kasínová kartová hra, ktorej základy nájdeme v pokrovej hre Texas Hold´em Poker. Hrá sa s jedným 52-kartovým balíčkom kariet a cieľom hry je vyskladať najlepšiu možnú päťkartovú pokrovú kombináciu použitím dvoch vlastných a piatich spoločných kariet a zároveň poraziť najlepšiu päťkartovú pokrovú kombináciu dealera. Ultimate Texas Hold´em je určený pre jedného až šiestich hráčov a hrá sa na polkruhovom hracom stole, na ktorom sú vyznačené boxy pre stávky a výherné pomery.

Zaujímavosťou je, že šanca získať najlepšiu kartovú kombináciu – Royal Flush v hre Texas hold´em poker je 1 ku 649.740 alebo aj 0.000154%. Šanca získať Royal Flush na UTH je však omnoho vyššia a skúsiť svoje šťastie môžete kedykoľvek v kasínach Rebuy Stars vo Zvolene a v Trnave aj Vy.

Kasína so širokou ponukou slotov otvorené NON-STOP a ponuka LIVE GAME v podobe UTH, Black Jack-u a živej rulety denne od 20:00 do 04:00 hod.

logo-hlavicka

Pre vstup na stránky musíte byť starší ako 18 rokov.

logo-hlavicka

Ďakujeme Vám za registráciu na odber newsletteru! Na zadaný email Vám príde potvrdenie.