Novinky

Rekordná výhra v kasíne Rebuy Stars. Šťastný výherca získal 10.000€

Rekordná a zároveň aj najvyššia možná výhra v kasínovej hre Ultimate Texas Hold´em poker – 10.000€ padla v nedeľu 29.12. vo zvolenskom kasíne Rebuy Stars. Šťastie sa usmialo na hráča, ktorý vyskladal najvyššiu možnú kartovú kombináciu Royal Flush a vďaka nej tak znásobil svoj vklad až 500-násobne!

Anonymný výherca po vsadení stávky vo výške 25€ a po spojení boardu A♦️10♦️7♣️Q♦️5♥️ a kombinácie K♦️J♦️, ktorú držal na ruke vyskladal Kráľovskú postupku inak nazývanú aj Royal Flush čím dosiahol nielen najvyššiu možnú kombináciu danej kasínovej hry, ale aj limit najvyššej možnej výhry – 10.000€.

Ultimate Texas Hold´em (skrátene aj UTH) je kasínová kartová hra, ktorej základy nájdeme v pokrovej hre Texas Hold´em Poker. Hrá sa s jedným 52-kartovým balíčkom kariet a cieľom hry je vyskladať najlepšiu možnú päťkartovú pokrovú kombináciu použitím dvoch vlastných a piatich spoločných kariet a zároveň poraziť najlepšiu päťkartovú pokrovú kombináciu dealera. Ultimate Texas Hold´em je určený pre jedného až šiestich hráčov a hrá sa na polkruhovom hracom stole, na ktorom sú vyznačené boxy pre stávky a výherné pomery.

Zaujímavosťou je, že šanca získať najlepšiu kartovú kombináciu – Royal Flush v hre Texas hold´em poker je 1 ku 649.740 alebo aj 0.000154%. Šanca získať Royal Flush na UTH je však omnoho vyššia a skúsiť svoje šťastie môžete kedykoľvek v kasínach Rebuy Stars vo Zvolene a v Trnave aj Vy.

Kasína so širokou ponukou slotov otvorené NON-STOP a ponuka LIVE GAME v podobe UTH, Black Jack-u a živej rulety denne od 20:00 do 04:00 hod.

logo-hlavicka

PRE VSTUP NA STRÁNKY MUSÍTE BYŤ STARŠÍ AKO 18 ROKOV

YOU MUST BE EIGHTEEN (18) YEARS OR OLDER TO ACCESS THIS WEBSITE

ZUM BETRETEN DIESSER WEBSEITE MÜSSEN 18 JAHRE ODER ÄLTER SEIN

logo-hlavicka

Ďakujeme Vám za registráciu na odber newsletteru! Na zadaný email Vám príde potvrdenie.