Novinky

Rebuy Stars ON AIR

Koronavírusová pandémia ochromila celý svet, žiaľ, platí to aj o tom pokrovom, spoločenskom, športovom. V náročných časoch, keď sme takmer všetci doma, vám preto sieť Rebuy Stars prináša seriál livestreamových rozhovorov s ľuďmi z rôznych sfér života.

Najväčšou skupinou budú, pochopiteľne, pokroví hráči. Tí boli zvyknutí na pravidelnú dávku adrenalínu a zábavy na turnajoch či cash games, vychutnávali si kávičku, občerstvenie a najmä spoločenské vyžitie. Žiaľ, aj v pokrovom svete sa všetko zastavilo.

Aj preto sme sa rozhodli spustiť reláciu – Rebuy Stars ON AIR. Doma sú totiž pokristi, díleri, manažéri, jednoducho všetci tí, ktorých sme/ste pravidelne stretávali na veľkých turnajoch. Ako trávia čas počas týchto náročných dní? Čím si krátia voľné chvíle? Aké zásahy pociťujú v bežnom chode života? Odpovede aj na tieto otázky nájdete v novej livestreamovo-podcastovej relácii „Rebuy Stars ON AIR“.

Prvý diel si môžete pozrieť už dnes od 19:30 prostredníctvom Facebook fanpage Rebuy Stars SK, kedy na otázky Stanislava Benčata bude odpovedať jeden z najlepších slovenských online hráčov, ale aj nedávno čerstvý víťaz premiérového živého turnaja na Slovensku, Tomáš “Masuronike” Kubaliak.

logo-hlavicka

PRE VSTUP NA STRÁNKY MUSÍTE BYŤ STARŠÍ AKO 18 ROKOV

YOU MUST BE EIGHTEEN (18) YEARS OR OLDER TO ACCESS THIS WEBSITE

ZUM BETRETEN DIESSER WEBSEITE MÜSSEN 18 JAHRE ODER ÄLTER SEIN

logo-hlavicka

Ďakujeme Vám za registráciu na odber newsletteru! Na zadaný email Vám príde potvrdenie.