Novinky

Rebuy Stars dokazuje, že poker má aj ľudskú tvár

Charitatívny pokrový turnaj Charity Classic, ktorý sa bude konať v Košiciach dňa 20. júla, bude špeciálny. Jedinou motiváciou hráčov nebude totiž víťazstvo v hre, ale najmä pomoc ťažko chorej Rebeke…

Všetci poznáte ten výraz – „poker face“, keď hráč neukazuje žiadne svoje emócie…. Nedokážete mu nič vyčítať z očí, mimiky či gestikulácií. Skúste to, keď si prečítate príbeh Rebeky Vincovej, malého 2-ročného bábätka, ktoré trpí špeciálnym druhom leukémie, je hospitalizované na onkologickom oddelení v Košiciach a podstupuje náročnú liečbu chemoterapiou. Jeden múdry človek raz povedal: „Deti by nikdy nemali pocítiť bolesť a utrpenie.“ Zrejme sa v tomto momente z každej kamenej „poker face“ stala ľudská tvár plná emócií…

Verte, že ak čítate celý príbeh malej Rebeky, rozkotúľajú sa vám slzy po tvári či už máte rokmi natrénovanú „poker face“ alebo ste len obyčajný človek, ktorý vníma citlivo problémy tejto spoločnosti, a takých ľudí je veru čoraz menej. Spoločnosť Rebuy Stars si uvedomuje, že filantropia je v súčasnosti čoraz podstatnejšia a preto sa snaží pomáhať, kde sa dá a kde je to skutočne potrebné.

Aj z tohto dôvodu je pokrový turnaj Charity Classic, ktorý sa uskutoční v Košiciach v poker klube Rebuy Stars 20. júla s naplánovaným začiatkom o 18:30 (vstup je pre všetkých od 18 rokov a vstupné do turnaja je 25 EUR), venovaný malej Rebeke. Jej osud nám nesmie byť ľahostajný! A preto z celkovej vyzbieranej sumy, teda minimálne 10 000 EUR, poputuje 15 percent plus 500 EUR na podporu malej Rebeky a túto sumu venuje priamo spoločnosť Rebuy Stars. Samozrejme, v rámci turnaja sa bude konať aj dobrovoľná zbierka a veríme, že všetci prítomní ukážu svoju veľkorysosť a pre liečbu tohto malého, ťažko chorého, bezbranného človiečika, zároveň však veľkého bojovníka, sa vyzbiera ďalšia suma peňazí, ktorá je taká potrebná.

Táto charitatívna akcia zďaleka nie je prvou, ktorú má spoločnosť Rebuy Stars na konte. Turnaj bude voľným pokračovaním aktívnej charitatívnej činnosti siete Rebuy Stars – Benefičný pokrový turnaj s bojovníkmi Oktagon MMA finančne pomohol Detskej onkológii v Košiciach a Charitatívny pokrový turnaj Temné Kecy – Charity Poker Special, prostredníctvom ktorého sa vo Zvolene pomáhalo občianskemu združeniu QUO VADIS. A charitatívne finančné zbierky samozrejme nekončia!

logo-hlavicka

Pre vstup na stránky musíte byť starší ako 18 rokov.

logo-hlavicka

Ďakujeme Vám za registráciu na odber newsletteru! Na zadaný email Vám príde potvrdenie.