Novinky

Pripravte sa na diabolsky horúce oslavy narodenín Rebuy Stars!

Piate narodeniny pobočky na Budatínskej ulici v Bratislave oslávi spoločnosť Rebuy Stars vo veľkom štýle. Prineste si so sebou dobrú náladu, chuť spievať, tancovať, zabávať sa a samozrejme, vyhrávať!

Hlavným headlinerom osláv bude špičkový slovenský orchester Cigánski Diabli – alebo ako ich poznajú aj v zahraničí, Gypsy Devils. Ak teda dňa 20. júla 2018 vo večerných hodinách zavítate priamo na pobočku Rebuy Stars na Budatínsku ulicu číslo 1A do Petržalky, očakávajte temperamentnú cigánsku muziku kombinovanú s klasickou hudbou, folklórom, jazzom, etno hudbou, flamencom a mnohými ďalšími žánrami, ktoré títo osobitní, virtuózni hudobníci tak originálne kombinujú. Krásnou ozdobou Cigánskych Diablov a zároveň aj ich skvelou violončelistkou je Silvia Šarköziová, ktorá všetkých osobne na oslavy piatych narodením pobočky Rebuy Stars pozýva.

Skvelý hudobný program však nebude jediným narodeninovým lákadlom. Okrem „gypsy“ muziky, ktorá rozprúdi všetkým krv v žilách, môžete na oslavách, kde majú všetci vstup zadarmo, vyhrať hlavnú cenu – sumu vo výške až 1 500 EUR. Takže jeden šťastlivec sa nielen dobre zabaví, ale si aj slušne vylepší mesačný rozpočet. A to už nie je na zahodenie, čo poviete? V lepšom prípade si to výherca užije na dobrú dovolenku do exotickej destinácie sólo, v úspornejšom mu výhru zabaví jeho direktívna manželka, ale to už asi predbiehame. Každopádne, výhra nepochybne poteší! A to nie je všetko. Pripravených je aj množstvo iných ďalších cien, ale všetko prezradiť nemôžeme, máme pre vás pripravených dostatok prekvapení. Veď sa príďte presvedčiť sami! Všetci, ktorí už na koncerte Cigánskych Diablov boli, dobre vedia, že to stojí za to.

Napokon, nie je to prvá spolupráca spoločnosti Rebuy Stars s týmto renomovaným orchestrom. S Cigánskymi Diablami spolupracovali už v roku 2016 na ich Vianočnom turné a tiež ako hlavný organizátor ich pamätného koncertu na Bratislavskom hrade, keď orchester oslavoval 10. výročie svojej existencie a hosťami boli aj Robo Grigorov či Lucie Bílá.

Takže ešte raz priatelia, stretneme sa 20. júla na Budatínskej v pobočke Rebuy Stars, od 21:00 spoločne spievame, zabávame sa, tancujeme, vyhrávame a spoločným menovateľom celej akcie bude dobrá nálada a horúci temperament! Tešíme sa na vás všetkých!

logo-hlavicka

Pre vstup na stránky musíte byť starší ako 18 rokov.

logo-hlavicka

Ďakujeme Vám za registráciu na odber newsletteru! Na zadaný email Vám príde potvrdenie.