Novinky

Prekvapte ju netradičným rande

Kvety, romantická večera, či plyšový medvedík… klasický Valentín je nuda. Prekvapte svoju polovičku a zoberte ju na netradičné rande! Na rande, kde zažije nielen zábavu, ale aj poriadnu dávku vzrušenia – pokrový turnaj je tým správnym miestom.

Poker už dávno nie je len mužskou doménou. Naše pokrové kluby pravidelne navštevujú nielen páry, ale mnohokrát si k nám nájdu cestu ženy či dievčatá samotné. Na rozdiel od mužov, poker berú skôr ako formu zábavy, avšak mnohé z nich sú za stolom veľmi ťažkými súpermi. Využívajú proti nám, mužom, ženské zbrane, a čo si budeme klamať? Nám sa to páči a necháme sa častokrát cielene obrať o žetóny.“ sumarizuje pohľad na nežnejšie pohlavie vo svete pokru regionálny manager poker klubov Rebuy Stars Martin Radoš. „Ženy k pokrovému stolu jednoznačne patria. Sú nielen jeho ozdobou, ale svojim spôsobom aj akýmsi lákadlom. A je jedno, či sedia na dealerskej stoličke, alebo na stoličke hráčskej. A aj preto sme napríklad našu turnajovú ponuku obohatili o Ladies nights, kde majú všetky ženy vstup zdarma.“  dopĺňa Radoš.

Spoločne sa zabaviť, vychutnať si najlepšiu kartovú hru sveta vo dvojici, vyhrať atraktívne finančné odmeny a v neposlednom rade najmä prekvapiť svoju nežnejšiu polovičku trochu netradičným rande – to všetko môžete nájsť a spojiť do jediného večera vo dvojici v poker kluboch Rebuy Stars. Ideálny štartom tejto novej spoločnej záľuby môže byť práve špeciálny pokrový turnaj Valentísky Special, ktorý sa odohrá už dnes 12.2. vo Zvolene a na Deň zaľúbených 14.2. v Košiciach.

Súčasťou turnaja bude okrem 3.000€ (Zvolen)4.000€ (Košice) garancie aj špeciálna romantická odmena pre víťaza – pobyt pre 2 osoby na jednu noc s raňajkami a voľným vstupom do wellness & spa v prvom adult-friendly hoteli na Slovensku – Hotel Lesná Vysoké Tatry ****.

A ak by sa Vám spoločne strávených chvíľ pri pokri málilo, svoje šťastie môžete využiť nielen na hociktorom z denných turnajov poker klubov Rebuy Stars, ale napríklad aj na najväčšom pravidelnom jednodňovom turnaji na Slovensku – Rebuy Stars Special, ktorý už 16.2. prinesie do Zvolena skvelý turnajový poker a 20.000€ garanciu.

logo-hlavicka

Pre vstup na stránky musíte byť starší ako 18 rokov.

logo-hlavicka

Ďakujeme Vám za registráciu na odber newsletteru! Na zadaný email Vám príde potvrdenie.