Novinky

Pokrové leto nekončí! Zabojujte o titul šampióna letnej edície Summer Series

Aj keď leto patrí najmä oddychu a dovolenkám, v poker kluboch Rebuy Stars to tak nie je ani náhodou. Stará známa edícia, avšak v novom šate si našla svoje miesto aj v augustovom programe. Nízky buy-in a úžasná garancia – to sľubuje augustový Rebuy Stars Summer Series Košice, ktorý štartuje už 10.8.

Povedzme si úprimne, kto z vás by si nechcel jednoducho zarobiť na last minute dovolenku a to ešte aj obľúbenou činnosťou? Že takúto ponuku neviete nikde nájsť? Tak už ani nehľadajte, v poker kluboch Rebuy Stars štartuje už 10. augusta letný turnaj edície Series, ktorý pri 35€ buy-ine sľubuje rozdeliť tým najlepším minimálne 20.000€. Už máte pred očami svoju vysnívanú destináciu?

Summer Series Košice ponúkne od 10. do 18. augusta celkovo 9 štartovacích flightov z toho 8 v Košiciach a jeden vo Zvolene. Turnaj sa odohrá vo formáte unl. re-entry freezeout a skoro pred každým flightom bude pripravený aj satellite, v ktorom bude možné získať 35€ buy-in len za 5€. V hre bude až 56 ticketov v hodnote 1.960€.

Turnajová štruktúra nabáda hráčov registrovať sa počas úvodných 10-tich levelov, každý s dĺžkou 20 min. Bojovať sa však bude až do ukončenia lvl. s poradovým číslom 15, kedy každý kto bude mať pred sebou aspoň jeden žetón, postúpi do FINAL DAY, ktorý sa odohrá v nedeľu 18. augusta v Košiciach. Okrem istoty miesta pri pokrovom stole bude mať každý finalista aj istotu ITM. Skvelou správou je aj to, že ak sa vám podarí postúpiť viac krát, do FINAL DAY postupujete s najvyšším nahraným stackom a za všetky ostatné získavate automaticky min. cash.

Všetky info o turnaji Rebuy Stars Summer Series nájdete nielen na webe www.rebuystars.sk, ale aj v mobilnej aplikácií Rebuy Stars a v oficiálnej Facebook udalosti na fanpage Rebuy Stars SK.

logo-hlavicka

PRE VSTUP NA STRÁNKY MUSÍTE BYŤ STARŠÍ AKO 18 ROKOV

YOU MUST BE EIGHTEEN (18) YEARS OR OLDER TO ACCESS THIS WEBSITE

ZUM BETRETEN DIESSER WEBSEITE MÜSSEN 18 JAHRE ODER ÄLTER SEIN

logo-hlavicka

Ďakujeme Vám za registráciu na odber newsletteru! Na zadaný email Vám príde potvrdenie.