Novinky

Pokrové leto nekončí! Zabojujte o titul šampióna letnej edície Summer Series

Aj keď leto patrí najmä oddychu a dovolenkám, v poker kluboch Rebuy Stars to tak nie je ani náhodou. Stará známa edícia, avšak v novom šate si našla svoje miesto aj v augustovom programe. Nízky buy-in a úžasná garancia – to sľubuje augustový Rebuy Stars Summer Series Košice, ktorý štartuje už 10.8.

Povedzme si úprimne, kto z vás by si nechcel jednoducho zarobiť na last minute dovolenku a to ešte aj obľúbenou činnosťou? Že takúto ponuku neviete nikde nájsť? Tak už ani nehľadajte, v poker kluboch Rebuy Stars štartuje už 10. augusta letný turnaj edície Series, ktorý pri 35€ buy-ine sľubuje rozdeliť tým najlepším minimálne 20.000€. Už máte pred očami svoju vysnívanú destináciu?

Summer Series Košice ponúkne od 10. do 18. augusta celkovo 9 štartovacích flightov z toho 8 v Košiciach a jeden vo Zvolene. Turnaj sa odohrá vo formáte unl. re-entry freezeout a skoro pred každým flightom bude pripravený aj satellite, v ktorom bude možné získať 35€ buy-in len za 5€. V hre bude až 56 ticketov v hodnote 1.960€.

Turnajová štruktúra nabáda hráčov registrovať sa počas úvodných 10-tich levelov, každý s dĺžkou 20 min. Bojovať sa však bude až do ukončenia lvl. s poradovým číslom 15, kedy každý kto bude mať pred sebou aspoň jeden žetón, postúpi do FINAL DAY, ktorý sa odohrá v nedeľu 18. augusta v Košiciach. Okrem istoty miesta pri pokrovom stole bude mať každý finalista aj istotu ITM. Skvelou správou je aj to, že ak sa vám podarí postúpiť viac krát, do FINAL DAY postupujete s najvyšším nahraným stackom a za všetky ostatné získavate automaticky min. cash.

Všetky info o turnaji Rebuy Stars Summer Series nájdete nielen na webe www.rebuystars.sk, ale aj v mobilnej aplikácií Rebuy Stars a v oficiálnej Facebook udalosti na fanpage Rebuy Stars SK.

logo-hlavicka

Pre vstup na stránky musíte byť starší ako 18 rokov.

logo-hlavicka

Ďakujeme Vám za registráciu na odber newsletteru! Na zadaný email Vám príde potvrdenie.