Novinky

Oficiálne vyjadrenie v súvislosti so šírením vírusu COVID-19

Vzhľadom k aktuálnej situácii týkajúcej sa zvyšujúceho sa počtu osôb infikovaných vírusom COVID-19, sme sa v rámci ochranných krokov pred jeho šírením rozhodli pristúpiť k preventívnym opatreniam.

Ochrana domácich a rovnako tak aj zahraničných hráčov a návštevníkov našich kasín je pre nás vždy prioritou, aj preto sme sa rozhodli pristúpiť k zásadným opatreniam, ktoré v tomto období považujeme za kľúčové v boji s ďalším šírením nebezpečného ochorenia. S platnosťou od dnešného dňa, tj. 10.3. až do odvolania rušíme, resp. presúvame všetky naplánované pokrové turnaje našich pobočiek v Bratislave a v Košiciach. Toto rozhodnutie sa nám neprijímalo ľahko, ale vzhľadom na vzniknutú situáciu musíme konať zodpovedne.

Ako prevenciu taktiež do všetkých našich kasín a poker klubov zavádzame ďalšie opatrenia a to okrem iného aj:

  • zvýšený počet dezinfekčných prostriedkov v priestoroch kasín a poker klubov
  • pravidelnú dezinfekciu slotov, LIVE game a pokrového vybavenia
  • zvýšenú frekvenciu výmeny pokrových kariet na LIVE game a CASH game

Všetky naše kasína a pokrové kluby však zostávajú aj naďalej otvorené podľa bežných otváracích hodín. V bratislavskom kasíne sa budú každý deň od 13:00 otvárať cash game stoly s max. rake 5€. Živá hrá bude fungovať v štandardnom režime od 17:00 do 05:00 hod.

V košickom poker klube budú takisto na dennej báze od 16:00 do 03.00 hod. otvorené cash game stoly s maximálnym rake 5€.

Celú situáciu a jej vývoj budeme pozorne sledovať, vždy aktuálne info nájdete nielen na našom webe www.rebuystars.sk, ale aj v našej mobilnej aplikácii či na našich sociálnych sieťach.

V prípade akýchkoľvek otázok sa na nás neváhajte obrátiť a kontaktujte nás prostredníctvom mailovej adresy recepcia@rebuystars.sk

Za pochopenie ďakujeme.

logo-hlavicka

PRE VSTUP NA STRÁNKY MUSÍTE BYŤ STARŠÍ AKO 18 ROKOV

YOU MUST BE EIGHTEEN (18) YEARS OR OLDER TO ACCESS THIS WEBSITE

ZUM BETRETEN DIESSER WEBSEITE MÜSSEN 18 JAHRE ODER ÄLTER SEIN

logo-hlavicka

Ďakujeme Vám za registráciu na odber newsletteru! Na zadaný email Vám príde potvrdenie.