Novinky

Odhalí Pavel Hapal zákulisie futbalovej reprezentácie? Uvidíte v talkšou NA DORAZ

Viac ako exkluzívneho hosťa bude v ďalšom diele novej talkšou NA DORAZ spovedať moderátor Viťo Chrappa. Po nezabudnuteľnom hokejistovi Ľubomírovi Višňovskom a legende slovenskej a československej MMA scény Attilovi Véghovi, v tretej časti relácie, ktorej hlavným partnerom je spoločnosť Rebuy Stars Slovensko spolu s  partnermi – Vínimka, Zoznam.sk a produkčnou spoločnosťou F-ART Studio, zasadne na miesto hosťa tréner slovenskej futbalovej reprezentácie Pavel Hapal.

Nová športová talkshow NA DORAZ si už po prvých dvoch častiach získala množstvo priaznivcov aj vďaka výberu hostí, ktorý nebol náhodný. Prvým bol skvelý hokejista Ľubomír Višňovský, keďže Rebuy Stars Slovensko patrí medzi popredných sponzorov slovenského hokeja prostredníctvom podpory troch klubov z Banskej Bystrice, ZvolenaPopradu, ale aj podporou viacerých podujatí. V druhom vydaní vyspovedal Viťo Chrappa bojovníka Attilu Végha, jedného z najúspešnejších zápasníkov československej MMA, ktorého Rebuy Stars Slovensko taktiež podporuje.

Do tretieho vydania si Viťo Chrappa pozval ďalšieho exkluzívneho hosťa z prostredia športu, ktorému „rozumie“ na Slovensku každý. Futbalový tréner Pavel Hapal niekoľko dní pred začiatkom kvalifikácie na Majstrovstvá Európy 2020 určite prezradí, ako v drese Slovenska nahradiť končiace opory Škrteľa, Hubočana a Nemca, možno aj to, či si už vydiskutoval s kontroverzným Vladom Weissom ml. jeho odchod z lavičky počas zápasu a avizovanú nechuť reprezentovať. Určite sa bude hovoriť o šanciach Slovenska v aktuálnom kvalifikačnom cykle, aj o tom, ako sa najúspešnejší český tréner na Slovensku vysporiadal v šatni s „odkazom“ Jána Kozáka.

Je to najlepší tréner, s akým som sa zatiaľ počas kariéry stretol. Vážim si ho nielen po trénerskej, ale aj po ľudskej stránke. U všetkých hráčov mal prirodzený rešpekt. Ku každému bol vždy otvorený a zároveň férový. Presne vedel, čo chce hrať a ako to chce hrať,“ hovorí o Hapalovi vychádzajúca slovenská brankárska hviezda Martin Dúbravka z anglického Newcastlu United. O pár mesiacov päťdesiatročný Pavel Hapal patrí medzi najúspešnejších českých trénerov pôsobiacich na Slovensku. Do povedomia slovenských fanúšikov sa zapísal najprv tretím miestom s Nitrou v roku 2008 a o dva roky neskôr ziskom majstrovského titulu so Žilinou a účasťou v skupinovej fáze Ligy majstrov. Tieto výsledky ho napokon doviedli k reprezentácii Slovenska do 21 rokov, s ktorou to dotiahol až do štvrťfinále ME a nebyť hanebnej hry Talianska s Nemeckom na výsledok 0:1, mohol si so slovenskou dvadsaťjednotkou zahrať pred necelými dvoma rokmi aj o medaily. Aj tento úspech s mladíkmi predurčoval to, že po odchode Jána Kozáka z trénerského postu v seniorskej reprezentácii, bol Pavel Hapal najhorúcejším kandidátom. Potvrdilo sa to a so slovenskou reprezentáciou vstúpi vo štvrtok 21. marca v Trnave v zápase proti Maďarsku do kvalifikácie o postup ma ME 2020.

logo-hlavicka

Pre vstup na stránky musíte byť starší ako 18 rokov.

logo-hlavicka

Ďakujeme Vám za registráciu na odber newsletteru! Na zadaný email Vám príde potvrdenie.