Casína

Turnaja

Poker

Black Jack

Ruleta

Jackpot

Cash games

Rebuy Stars

O spoločnosti

o_spolecnnostiSpoločnosť Rebuy Stars je mladá, ale na poli herného priemyslu už etablovaná spoločnosť a so svojou sieťou herní a kasín je spojená s ďalšími značkami v danom segmente.

Hazardné hry sprevádzajú ľudstvo už od jeho počiatku. Archeologické nálezy z doby pred 40 000 rokmi dokazujú, že už jaskynní ľudia hrali istou formou kocky, ktoré si vyrobili zo zvieracích kostí. Kocky boli vďaka svojej jednoduchosti vždy obľúbeným krátením času ľudí všetkých spoločenských vrstiev a možno i preto je slovo hazard odvodené z arabského slova asár – kocka. Medzi veľmi staré hry patrili taktiež kartové hry. Cez Taliansko a Španielsko ich do Európy priniesli pravdepodobne Saracéni pod názvom naibbe. Na populárnosť kartových hier ukazujú napr. zachované písomné zdroje z roku 1376 z talianskej Florencie.

Prudký technický vývoj za posledných niekoľko desiatok rokov sa nevyhol ani oblasti herného priemyslu, čo spôsobilo veľkú rozmanitosť hier, hracích zariadení a ich pobočiek.

Spoločnosť Rebuy Stars má všetky svoje pobočky na vysokej úrovni, ktorá odpovedá ich filozofii- chceme dokázať že aj hazardná hra môže byť spoločenskou udalosťou a zábavou (napr. pokrové turnaje).

Naše herné miesta sú vzdušné, čisté, luxusné, so skvelým vybavením a prístupom personálu. Nie sme a ani nechceme byť herňou krčmového typu, preto sa u nás budete vždy cítiť veľmi bezpečne. Vybudovanú úroveň a prestíž budeme nielen udržiavať , ale aj naďalej zvyšovať. Vďaka všetkým týmto aspektom nás reprezentujú aj známe osobnosti umeleckého života, ktoré sa radi zučastňujú napr. slávnostných otvorení nových pobočiek alebo pokrových turnajov.

Tento rok i v ďalších rokoch sa budeme sústredovať na posilnenie značky Rebuy Stars a pripravujeme otvorenie niekoľkých veľkých pobočiek nielen v Prahe, ale aj po celej Českej a Slovenskej republike

Život je jediná hra, ktorú si nevyberáš sám!

logo-hlavicka

PRE VSTUP NA STRÁNKY MUSÍTE BYŤ STARŠÍ AKO 18 ROKOV

YOU MUST BE EIGHTEEN (18) YEARS OR OLDER TO ACCESS THIS WEBSITE

ZUM BETRETEN DIESSER WEBSEITE MÜSSEN 18 JAHRE ODER ÄLTER SEIN

logo-hlavicka

Ďakujeme Vám za registráciu na odber newsletteru! Na zadaný email Vám príde potvrdenie.