Košice

Naše horúce cash game novinky naplnia váš bankroll tak, ako nikto iný!

Prvý mesiac roku so sebou poväčšine prináša aj predsavzatia a záväzky. Samozrejme, že ani my v Rebuy Stars, sme na túto novoročnú tradíciu nezabudli. Náš záväzok znie: „Naplniť váš bankroll tak, ako nikto iný!“ A na to, aby sme do bodky splnili to, k čomu sme zaviazali, vám prinášame horúce novinky – #FlushHunter, #BadBeatBreaker, #HighHand lucky bonus či týždenný #Rakeback o 2.500€!

Staňte sa aj vy lovcom farieb!

Spades, Hearts, Diamonds či Clubs – nazbierajte ich za cashovým stolom všetky a 200€ odmena vás zaručenie neminie! Ak sa Vám podarí počas večera vyskladať minimálne trikrát flush v akomkoľvek poradí, automaticky získate 25€ bonus. A ak skompletizujete farebný štvorlístok, váš bankroll bude v okamžiku bohatší o ďalších 175€. Zdá sa vám to ako nesplniteľná úloha? V tom prípade vám to trochu uľahčíme – ktorúkoľvek z farieb je možné získať nielen pri “kešovom“ stole, ale aj na turnaji. Zarobiť 200€, a to len hraním pokru, nebolo nikdy jednoduchšie…

Šťastie v nešťastí

Slovné spojenie “Bad beat“ je pravdepodobne rovnako staré ako samotný poker a netreba ho nikomu zvlášť predstavovať. Byť v hre a prehrať je vždy nepríjemné, avšak s našim novým bonusom #BadBeatBreaker vyhrávate aj keď ste na strane porazených. Každý piatok a sobotu od 20:30 do 3:30 počas trvania cash game hier vyplatíme každú hodinu 50€ tomu, kto prehrá minimálne Flush. Pokiaľ bonus nebude počas hodiny vyplatený, suma 50€ sa kumuluje a presúva do hodiny ďalšej. Prehrať a zároveň aj tak vyhrávať sa dá jedine v Rebuy Stars.

Vyššia berie

Ďalšou z novoročných noviniek poker klubu Rebuy Stars Košice je aj #HighHand lucky bonus. 50€ pre tú najsilnejšiu kartovú kombináciu počas každej hodiny od 20:00 do 4:00 – to je odmena, ktorú sľubuje jednému vyvolenému šťastlivcovi #HighHand lucky bonus. Bonus je pritom možné získať už s flush-om.

Za týždeň 2.500€

V týždni od utorka 15.1. do soboty 19.1. prerozdelíme až 2.500€ a to každému, kto v rámci cash game odohrá počas tohto týždňa minimálne 5 hodín. Ale pozor – čím viac hodín hráč odohrá, tým bude jeho odmena vyššia. Výšku svojej prémie si tak každý určí sám. Finálny #Rakeback bude hráčom vyplatený na základe nasledujúceho vzorca:

2500 / B * OB = Odmena

  • B – všetky body hráčov, ktorí splnili stanovené podmienky
  • OB – osobné body hráča dosiahnuté za týždeň

Hráči budú bodovaný nasledovne:

  • NLH a DCH 1/1€ – 3 body za každú odohranú hodinu
  • NLH a DCH 1/2€+ – 4 body za každú odohranú hodinu
  • PLO 1/1€+ – 4 body za každú odohranú hodinu

Jeden, či všetky naraz – je len na vás, ktorý z novoročných bonusov poker klubu Rebuy Stars Košice využijete. Avšak to čo sme na začiatku sľúbili, platí 100%: „každý naplní váš bankroll tak, ako nikto iný!“

Pravidlá a kompletné informácie o jednotlivých bonusoch Vám poskytne personál priamo na prevádzke.

logo-hlavicka

Pre vstup na stránky musíte byť starší ako 18 rokov.

logo-hlavicka

Ďakujeme Vám za registráciu na odber newsletteru! Na zadaný email Vám príde potvrdenie.