Novinky

Na svete je druhé vydanie magazínu Rebuy Stars!

Už po druhý krát prinášame vám, našim čitateľom, fanúšikom, zákazníkom i partnerom exkluzívnu vstupenku do nášho magického sveta v podobe magazínu Rebuy Stars. V najnovšom vydaní vám okrem zákulisia spoločnosti, opäť poodhalíme aj množstvo športových a kultúrnych projektov, ktoré sú neodmysliteľnou súčasťou Rebuy Stars.

Veľké plány v roku 2019

CEO spoločnosti Rebuy Stars Slovensko Vadim Zmarko prezradil najväčší míľnik firmy v roku 2019, otvorenie prvého kasína Rebuy Stars v Trnave, ale i plány do budúcna v oblasti rozširovania konceptu spoločnosti v oblasti zábavného priemyslu. Viac o tomto projekte už priblížil vedúci prevádzky Rebuy Stars Trnava Adam Sýkorčin, ktorý sa na veľké výzvy spojené s budovaním zábavného centra s kasínom, podľa vlastných slov veľmi teší. Rozhovor ponúkol aj nemenej významný člen tímu Rebuy Stars, pokrový manažér Martin Radoš, ktorý poodhalil, čo je náplňou jeho práce, či ako vyzerá príprava na týždňový pokrový maratón.

Podpora kultúry a športu, ako základný pilier Rebuy Stars

V čerstvom vydaní magazínu však nehovoríme len o Rebuy Stars, ale i o kultúrnych a športových témach, pretože práve tie do veľkej miery tvoria náš svet. Prostredníctvom časopisu nahliadnete do zákulisia celovečerného slovenského filmu CASINO.$k, prečítate si ako sa stand-up komik Ivo Ladižinský dostal od Missiek k drsnému humoru, či to, čo plánuje riaditeľ baletu SND Jozef Dolinský.

V časopise si na svoje prídu i športoví fanúšikovia. Hneď niekoľko strán je venovaných najrýchlejšie rastúcej česko-slovenskej MMA organizácii OKTAGON, ktorá je známa svojimi galavečermi s nenapodobniteľnou atmosférou. Pri MMA ostaneme aj rozhovorom so zápasníkom Karolom Ryšavým z tímu Rebuy Stars, ale i so šampiónom Bellatoru Attilom Véghom. Ak ste skôr na mrazivé športy, určite vás zaujmú riadky venované premiére jedinečného hokejového projektu Winter Classic Games, či rozhovor s riaditeľom HK Poprad Ľudovítom Jurynyim.

Čo dodať? Veríme že v najnovšom vydaní magazínu Rebuy Stars, ktoré nájdete na všetkých našich prevádzkach, si príde na svoje naozaj každý. Čaká vás viac ako 100 strán zaujímavého čítania, ktoré nie sú len o nás, ale i o vás, pretože spoločne tvoríme svet neobmedzených možností, svet Rebuy Stars.

logo-hlavicka

Pre vstup na stránky musíte byť starší ako 18 rokov.

logo-hlavicka

Ďakujeme Vám za registráciu na odber newsletteru! Na zadaný email Vám príde potvrdenie.