Novinky

Letná edícia Summer Series Košice má zatiaľ len jediného finalistu!

Turnajová edícia Summer Series má za sebou premiérový flight, ktorý sa uskutočnil v sobotu 10. augusta. Cestu do košického Rebuy Stars si našlo len 27 hráčov, z ktorých sa nadránom zrodil aktuálne jediný finalista – Igor „Dedko“ Kotán.

Rebuy Stars Summer Series Košice je pohodová letná oddychovka, ktorá pri buy-ine 35€ sľubuje rozdeliť tým najlepším minimálne 20.000€. Turnaj prebieha v poker kluboch Rebuy Stars aj v týchto dňoch a je možné do neho naskočiť prostredníctvom početných flightov nielen v „domovskom“ klube v Košiciach, ale aj v partnerskom Golden Royal clube v Michalovciach a samozrejme aj vo zvolenskej pobočke Rebuy Stars.

Okrem hlavného dejiska Summer Series Košice, kde sa odohrajú flighty v podstate každý deň a to až do nedeľného FINAL DAY,  sa môžu v stredu 14.8. do turnaja zapojiť aj hráči z Michaloviec a z okolia prostredníctvom flightu 1A. Flight s rovnakým označením sa uskutoční aj v srdci stredného Slovenska, vo Zvolene,  a to konkrétne v piatok 16.8.

Poriadnou raritou turnaja však je, že po prvom hracom dni poznáme len jediného účastníka FINAL DAY. Miestna pokrová legenda Igor „Dedko“ Kotán nedal šancu nikomu z 27-tich účastníkov košického dňa 1A a do finálového dňa si okrem výnimočného pocitu prvenstva odnáša aj stack vo výške 530.000 chips. Garancia turnaja je nastavená na približne 572 entries, čo pri aktuálnom počte 27 vyzerá ako veľmi nereálna méta. Ako však turnaj nakoniec dopadne? To ukážu najbližšie dni. Ak nechcete zmeškať nič dôležité z diania na turnaji Rebuy Stars Summer Series Košice 20.000€ GTD, sledujte nielen web www.rebuystars.sk, ale aj mobilnú aplikáciu Rebuy Stars či oficiálny FB profil Rebuy Stars SK, kde nájdete vždy čerstvé informácie z prvej ruky.

logo-hlavicka

Pre vstup na stránky musíte byť starší ako 18 rokov.

logo-hlavicka

Ďakujeme Vám za registráciu na odber newsletteru! Na zadaný email Vám príde potvrdenie.