Novinky

Hrajte počas júna v poker kluboch Rebuy Stars o tisíce €

Ôsme vydania medzinárodnej pokrovej tour DPT s historicky najvyššou garanciou, novinka v podobe Jackpot turnajov, júnové vydanie Spring Series s garanciou 30.000€, pokračovanie Poker Sports League o 15.000€ freeroll, ale aj šanca zabojovať o miestenku do Polish Series of Poker s garanciou 500.000€ a viac ako 120.000€ v turnajových garanciách – to všetko a ešte omnoho viac na vás čaká počas júna v poker kluboch Rebuy Stars.

DPT Košice vol. 8

Rovnako kvalitný turnajový poker, rovnaká štruktúra, viac zahraničných hráčov, ale najmä historicky najvyššia garancia! Presne také bude v poradí už 8. vydanie slovensko-poľskej poker tour pod názvom DPT, ktoré prichádza do poker klubov Rebuy Stars od 19. júna.

Do Main eventu, ktorého garancia bude najvyššia v histórií DPT a to až 50.000€, vás dostane 120€ buy-in. Turnaj ponúkne celkovo 8 štartovacích flightov a to nielen v Košiciach, ale aj vo Zvolene či v Trebišove a v Michalovciach. Satellites budú prebiehať od 18. júna a pri 20€ buy-ine bude v hre minimálne 26 ticketov. Kompletný harmonogram turnaja DPT Košice vol. 8 nájdete nižšie, všetky zvyšné detaily na Facebook-u tu alebo na webe www.rebuystars.sk na tomto odkaze. Získať vstupenku v hodnote 120€ do Main eventu však bude možné aj celkom zadarmo a to prostredníctvom rôznych súťaží, ktoré budú prebiehať na oficiálnom Facebook profile Rebuy Stars SK.

Vyvrcholenie turnaja DPT Košice vol. 8 bude poriadne napínavé a preto vám prinesieme jeho atmosféru aj naživo a to prostredníctvom LIVE streamu na kanáloch siete Rebuy Stars v slovenskom a v poľskom jazyku.

Spring Series Zvolen 30.000€ GTD

Skvelým zahriatím pred turnajom DPT Košice bude prvý júnový major turnaj poker klubov Rebuy Stars Spring Series Zvolen nesúci garanciu 30.000€. V jeho programovej štruktúre nájdete nielen početné satellites, ktoré začínajú vo Zvolene už 11.6., ale aj Phase 1, z ktorej do DAY 1 postúpi 20% hráčov. Ak by sa vám 90€ buy-in do tohto turnaja zdal privysoký, môžete ho získať s výraznou zľavou a to už od 12€! Všetky info nájdete tak ako vždy na webe www.rebuystars.sk, v mobilnej aplikácií Rebuy Stars alebo priamo vo Facebook-ovom evente.

Rovnako ako turnaj DPT spadá aj júnové vydanie Spring Series do Poker Sports League, v ktorej ide o freerolových 15.000€. Aktuálny rebríček PSL vedie s miernym náskokom Miloslav „Junior“ Ilanovský (2.224 b.), nasledovaný Ľuborom Priesolom (2.220 b.) a Matém Pásztorom (1.984 b.). Vaše ako i kompletné poradie hráčov nájdete priamo na prevádzkach u floor managerov.

Polish Series of Poker Prague 500.000€ GTD

Spolupráce na turnajoch s doslova rozprávkovými garanciami neobídu poker kluby Rebuy Stars ani v mesiaci jún. Po skvelých eventoch siete CCC prichádza na začiatku júla šanca zabojovať o titulu šampióna Main Eventu Polish Series of Poker Prague a rozprávkových 300.000€. V dátumoch 1. až 5. júl sa totižto vo Zvolene uskutočnia nielen Phase 1, či Satellite, ale DAY 1 Main eventu turnaja PSOP Prague, ktorý pri buy-in 550€ sľubuje až 300.000€ garanciu.  Všetky detaily o tejto skvelej ponuke vám prinesieme už čoskoro, avšak ak by vás to zaujalo už teraz, klikajte na tento odkaz.

Stále klasiky i čerstvé novinky

Z bohatej ponuky poker klubov Rebuy Stars si vyberie naozaj každý. Pravidelné Ladies nights sú určené nielen párom, ale najmä dámam, ktorých vášňou sú kartové hry. Prvý buy-in do turnajov označených ako Ladies Night je pre všetky slečny, či dámy úplne zdarma, nebojte sa preto riskovať a ukážte svojej pokrovej polovičke, či kamoškám, kto je skutočný pokrový profesionál!

Získať poriadny Jackpot je snom väčšiny hráčov. Odteraz ho môžete získať nielen na slotoch, či na cash game, ale aj v našej turnajovej novinke – Jackpot tournaments. Je to jednoduché! Na turnajoch označených ako Jackpot tournaments zaplatíte buy-in, ktorý je zložený z 2 častí – z časti, ktorá ide do garancie a z časti, ktorá kumuluje turnajový Jackpot. V prípade, pokiaľ sa vám na turnaji podarí vyskladať Straight či Royal flush, automaticky získavate 80% (pri Royal Flush), resp. 30% (pri Straight Flush) z aktuálnej výšky turnajového Jackpotu. Ten štartuje na 500€, nikdy pod túto čiastku neklesne, v prípade, ak nepadne, kumuluje sa po každom odohranom Jackpot turnaji a je platný pre oba kluby súčasne – pre Košice a aj pre Zvolen. Podrobné pravidlá, o tom ako získať tento lákavý turnajový bonus, sa dozviete priamo v poker kluboch u Floor managerov.

logo-hlavicka

Pre vstup na stránky musíte byť starší ako 18 rokov.

logo-hlavicka

Ďakujeme Vám za registráciu na odber newsletteru! Na zadaný email Vám príde potvrdenie.