Novinky

Hokejové majstrovstvá štartujú aj v sieti Rebuy Stars

Slovensko sa v týchto dňoch mení na hokejovú republiku. Bratislava a Košice totižto privítajú v poradí už 83. svetový hokejový šampionát. Ten potrvá od 10. do 26. mája, kedy spoločne spoznáme nového majstra sveta v ľadovom hokeji pre rok 2019. Fandiť našim môžete nielen priamo na štadiónoch, či vo fanzónach a doma, ale aj v poker kluboch Rebuy Stars, kde na vás okrem iných prekvapení čakajú aj súťaže o atraktívne finančné odmeny. V hre sú voľné kredity na cash, na sloty, vstupy do pokrových turnajov, vouchery na vstupenky z PREDPREDAJ.SK či reklamné predmety v celkovej hodnote viac ako 3.500€!

Počas celého trvania 83. majstrovstiev sveta v ľadovom hokeji budú v poker kluboch Rebuy Stars pre všetkých, ktorí milujú kartové hry a zároveň fandia hokeju, pripravené Rebuy Stars fanzóny. V nich si každý vychutná celý šampionát na veľkoplošnej obrazovke, môže ochutnať skvelé čapované pivo, zabaviť sa pokrom, ale najmä vyhrať! Vyhrávať sa bude nielen počas každého zápasu domáceho tímu, ale aj počas vybraných hokejových stretnutí.

V hre sú voľné vstupy do pokrových turnajov, cash game kredity, kredity do automatov, či vouchery od PREDPREDAJ.SK na akékoľvek podujatia a reklamné predmety. Získať ich, je pritom jednoduchšie ako by sa na prvý pohľad zdalo. Stačí len prísť na vybraný pokrový turnaj, zaregistrovať sa do neho, či kúpiť si počas večera pivo a automaticky získate žreb, ktorý vhodíte do urny a ste v hre. Po skončení každého zápasu vyžrebujeme šťastných výhercov, ktorí získajú atraktívne odmeny. Okrem súťaží, ktoré budú prebiehať priamo na prevádzkach bude možné čo to vyhrať aj na sociálnych sieťach Rebuy Stars – Facebook fanpage Rebuy Stars SK a Instagram @rebuystarssk. Stačí len pozorne sledovať a nič dôležité vám zaručene neunikne.

Fandite “našim”, strieľajte bránky, tipujte ako „žiletka“, vyhrávajte atraktívne ceny a bavte sa nielen pokrom, ale aj hokejom počas celého trvania MS v hokeji 2019 priamo v Rebuy Stars.

logo-hlavicka

Pre vstup na stránky musíte byť starší ako 18 rokov.

logo-hlavicka

Ďakujeme Vám za registráciu na odber newsletteru! Na zadaný email Vám príde potvrdenie.