Novinky

Dokonalá desiatka. Desset ovládol v Rebuy Stars prvý turnaj po korone, bral 2.400€, lístky na Oktagon daruje v súťaži!

Veľkolepý reštart pokru v najväčšom slovenskom kasíne, Rebuy Stars Bratislava, dopadol na výbornú. Turnaj Gentleman´s Deepstack 10.000€ GTD prilákal desiatky hráčov, ktorí vytvorili celkovo 161 entries. Spoločne s následnými add-onmi sa prizepool prehupol na sumu 10.910€. No a víťaz? Famózny Andrej Desset!

Príležitosť zahrať si jednodňovku s garanciou 10.000€, ako aj parádnym bonusom, lístkami na finále slovenskej vetvy turnaja Oktagon UNDERGROUND, prilákala do priestorov bratislavského kasína Rebuy Stars aj tie najväčšie mená slovenskej pokrovej scény ako Marek Blaško či Andrej Desset.

No a práve druhý spomínaný predviedol v turnaji One Man Show. Hoci, stopercentnú dominanciu nezaznamenal. Prvú výhru v turnaji, pozíciu chipleadera po veľkom breaku, a tým pádom prvé dva lístky na sobotňajší Oktagon, získal Michal Babela.

Následne to už bola Dessetova krasojazda. Keď bolo treba, držali ho silné kombinácie, keď bolo treba zablafoval a ustál aj momenty, kedy mu turn či river nepriali. Jednou vetou, v turnaji skĺbil všetky atribúty, ktoré pokrista musí mať, ak pomýšľa na celkový triumf. „Hralo sa mi dobre. Tešil som sa, bolo cítiť, že si ľudia poker znovu užívajú. Karta mi celkom išla, chodili sety, ale tak, volám sa Desset, chodí mi oveľa viac setov ako ostatným. Asi to bude vďaka menu,“ povedal Andrej so širokým úsmevom.

Keď sa hracie pole zužovalo na tri stoly napätie medzi hráčmi rástlo – blížili sa k ITM. Napokon sa na platené pozície dostala top 17 zúčastnených. Ako prví šli na kasu Miroslav Knaperek a Ivan Jonášek so ziskom 129€. Zaujímavejšie sumy však len prichádzali.

Bubble boy finálového stola bol Maroš Kanda, ktorý bral 227€. Na finálový stôl sa tak prepracovala aj žena – Denisa Miškovičová, ktorá však opustila prítomných ako prvý. „Bolestným“ jej bolo 284€.

Zvyšná osmička už mala istotu minimálne 361€. Postupne turnaj opúšťali Peter Ralbovský, Michal Zimáni, Dušan Petrík, Ivan Zvarík, Vladimír Valent.

Keďže na víťaza turnaja čakala okrem parádnej finančnej odmeny aj cena v podobe lístkov, aj v poslednej trojici sa hralo naplno, bez dealu.

V záverečnej ruke sme videli triple all-in. Absolútnou symbolikou bolo, že Desset, ktorý pripravuje vydanie albumu YoungTen, vyhral turnaj s 10-tisícovou garanciou s párom TT pod rukou. Po flop 2,7,7 mu na turn prišla 10, skompletoval full house a mohol si so svojím railom od radosti spokojne tľapnúť. Za triumf zinkasoval 2.400€, ako aj dva lístky na finále Oktagon UNDERGROUND. Ako však prezradil, pozrieť si ho nepôjde. „Som celkom ignorant fenoménu Oktagon. Nenapĺňa ma a nebaví, keď sa dvaja ľudia zavretí v klietke bijú do krvi. Príde mi to skôr smutné, že toto ľudí zaujíma najviac. Na druhej strane, absolútne rešpektujem všetkých bojovníkov, musí to byť extrémna záťaž, odvaha a tiež veľa sebazaprenia, aby zvládli takýto život. Klobúk dole pred všetkými, veľa šťastia chalanom v ďalších súbojoch. Lístky teda dám do súťaže na Instagrame. Podmienkami bude follow môjho profilu a kasína Rebuy Stars, tak dúfam, že sa zapojí čo najviac ľudí a niekto si to v sobotu naplno užije,“ odkázal Andrej Desset.

Sobotňajší program bude skutočne nabitý – okrem VI. turnaja Oktagon UNDEGROUND, kde prebehne i pikantné slovenské finále Pirát vs. Čepo, ktoré budete môcť sledovať LIVE v každej z prevádzok siete Rebuy Stars, si môžete preveriť aj svoje pokrové znalosti a schopnosti na obľúbenej klasike, turnaji Rebuy Stars Mini Special Bratislava 10.000€.

Ešte predtým si vás však dovoľujeme pozvať na piatkový turnaj Friday Ladies Night, kde majú všetky ženy vstup do turnaja s 5.000€ GTD FREE.

V oboch turnajoch si môžete uplatniť špeciálny bonus v spojitosti s našou mobilnou aplikáciou. Každý, kto má v telefóne nainštalovanú appku Rebuy Stars, dostane v rámci MOBILE APP BONUS 1.000 chips k počiatočnému stacku.

Okrem toho každý večer prebieha CASH GAME NIGHT s bonusom WHEEL OF WIN. Vždy hodinu pred začiatkom Cash game sa koná kvalifikácia, kde trom najlepším rozdáme 3 x 100€.

Náš personál, floori a manažéri sú vám po celý čas k dispozícií a s ochotou poradia v každom ohľade.

Tešíme sa na vás!

logo-hlavicka

PRE VSTUP NA STRÁNKY MUSÍTE BYŤ STARŠÍ AKO 18 ROKOV

YOU MUST BE EIGHTEEN (18) YEARS OR OLDER TO ACCESS THIS WEBSITE

ZUM BETRETEN DIESSER WEBSEITE MÜSSEN 18 JAHRE ODER ÄLTER SEIN

logo-hlavicka

Ďakujeme Vám za registráciu na odber newsletteru! Na zadaný email Vám príde potvrdenie.