Novinky

Do Košíc už tento víkend zavíta šípkarský turnaj EDU RANKING SLOVAKIA

Druhý októbrový víkend, 11. – 13. 10. 2019 bude patriť všetkým šípkarským nadšencom. Prijmite pozvanie na podujatie EDU RANKING SLOVAKIA 2019.

Spoločnosť Rebuy Stars SK vás v rámci svojho projektu Rebuy Stars podporuje na ceste k úspechu pozýva na šípkarský turnaj EDU RANKING SLOVAKIA 2019, ktorý sa uskutoční v Spoločenskom pavilóne SNP 61 Košice.

Podujatie potrvá celkom tri dni, počas ktorých čaká účastníkov bohatý program. Piatok, 11.10.2019 si svoje schopnosti preveria v celkom 4 rôznych disciplínach: OPEN SPLIT SCORE, CHAMPIONS LEAGUE TEAM, OPEN CRICKET, OPEN 501 DO.

Hlavným lákadlom je práve sobota, 12.10.2019 kedy je pre súťažiacich pripravená lákavá výhra v podobe PRIZE MONEY v celkovej hodnote 7.160€.  Tá sa prerozdelí do troch kategórií EDU RANKING: Muži, Ženy a Dvojice.

Posledný turnajový deň, nedeľa 13.10.2019 bude patriť súťaži s názvom TOP SLOVAKIA DART CUP, v ktorej o víťazstvo zabojujú tri kategórie: Muži, Ženy a Juniori.

Pre každého účastníka je ako milý bonus pripravená súťaž o 3 dresy s podpismi svetových šípkarských hviezd. Zaradenie do súťaže a možnosť získať unikátnu trofej, je podmienené registrovaním na EDU RANKING SLOVAKIA 2019.

Tešiť sa na vás bude aj spoločnosť Rebuy Stars a naše pokrové turnaje na ktorých môže každý návštevník skúsiť svoje šťastie v najobľúbenejšej kartovej hre sveta – v pokri a zároveň vyhrať zaujímavé ceny.

Viac informácií o podujatí a registrácii nájdete na oficiálnej stránke turnaja https://www.edu-ranking.info/ alebo na Facebooku.

logo-hlavicka

Pre vstup na stránky musíte byť starší ako 18 rokov.

logo-hlavicka

Ďakujeme Vám za registráciu na odber newsletteru! Na zadaný email Vám príde potvrdenie.