Novinky

Do Košíc už tento víkend zavíta šípkarský turnaj EDU RANKING SLOVAKIA

Druhý októbrový víkend, 11. – 13. 10. 2019 bude patriť všetkým šípkarským nadšencom. Prijmite pozvanie na podujatie EDU RANKING SLOVAKIA 2019.

Spoločnosť Rebuy Stars SK vás v rámci svojho projektu Rebuy Stars podporuje na ceste k úspechu pozýva na šípkarský turnaj EDU RANKING SLOVAKIA 2019, ktorý sa uskutoční v Spoločenskom pavilóne SNP 61 Košice.

Podujatie potrvá celkom tri dni, počas ktorých čaká účastníkov bohatý program. Piatok, 11.10.2019 si svoje schopnosti preveria v celkom 4 rôznych disciplínach: OPEN SPLIT SCORE, CHAMPIONS LEAGUE TEAM, OPEN CRICKET, OPEN 501 DO.

Hlavným lákadlom je práve sobota, 12.10.2019 kedy je pre súťažiacich pripravená lákavá výhra v podobe PRIZE MONEY v celkovej hodnote 7.160€.  Tá sa prerozdelí do troch kategórií EDU RANKING: Muži, Ženy a Dvojice.

Posledný turnajový deň, nedeľa 13.10.2019 bude patriť súťaži s názvom TOP SLOVAKIA DART CUP, v ktorej o víťazstvo zabojujú tri kategórie: Muži, Ženy a Juniori.

Pre každého účastníka je ako milý bonus pripravená súťaž o 3 dresy s podpismi svetových šípkarských hviezd. Zaradenie do súťaže a možnosť získať unikátnu trofej, je podmienené registrovaním na EDU RANKING SLOVAKIA 2019.

Tešiť sa na vás bude aj spoločnosť Rebuy Stars a naše pokrové turnaje na ktorých môže každý návštevník skúsiť svoje šťastie v najobľúbenejšej kartovej hre sveta – v pokri a zároveň vyhrať zaujímavé ceny.

Viac informácií o podujatí a registrácii nájdete na oficiálnej stránke turnaja https://www.edu-ranking.info/ alebo na Facebooku.

logo-hlavicka

PRE VSTUP NA STRÁNKY MUSÍTE BYŤ STARŠÍ AKO 18 ROKOV

YOU MUST BE EIGHTEEN (18) YEARS OR OLDER TO ACCESS THIS WEBSITE

ZUM BETRETEN DIESSER WEBSEITE MÜSSEN 18 JAHRE ODER ÄLTER SEIN

logo-hlavicka

Ďakujeme Vám za registráciu na odber newsletteru! Na zadaný email Vám príde potvrdenie.