Novinky

5.000€ pre víťaza a minimálne 25.000€ na výhry – aj to sľubuje najvyššie garantovaný pravidelný jednodňový turnaj na Slovensku

Jeden z najlepších pokrových turnajov stredného Slovenska, ktorý počas jediného dňa garantuje až 25.000€, sa už neúprosne blíži. Októbrové vydanie Rebuy Stars Special-u otvorí svoje brány v kasíne Rebuy Stars Zvolen už túto sobotu 12.10. a pre svojho budúceho šampióna skrýva skutočne lákavú odmenu.  

Vyhrať na turnaji 5.000€ býva zvyčajne doménou viacdenných turnajov, najvyššie garantovaná pravidelná jednodňovka na Slovensku však tento obyčaj 100% vyvracia. Len počas jediného večera bude na turnaji Rebuy Stars Special Zvolen čakať na tých najlepších minimálne 25.000€. A budúci šampión si domov neodnesie len trofej, ale prilepší si aj o 5.000€. Minimálne toľko totiž garantuje zisk pokrového prvenstva v tomto turnaji.

Do pokrového kolotoča o tisíce vás dostane 130€ buy-in, ktorý však môžete deň pred turnajom, tj. v piatok 11.10., získať v Satellite turnaji s výraznou zľavou. 20€ freezeout garantuje tickety pre 10 hráčov. Turnajové hodiny hlavného turnaja odštartujú úderom 18:00 hod. neskorá registrácia potrvá až do 22:45 hod. kedy sa zároveň skončí aj lvl. s poradovým číslom 10. Pomyselnú pokrovú bitku odštartuje každý na rovnakej línií a to so starting stackom 25 000 chips. Všetci sú si rovní, vy im však môžete byť o trochu rovnejší aj vďaka dealer add-onu, či bonusu, ktorý môžete získať s mobilnou aplikáciou Rebuy Stars. Dealer add-on získate pri kase za 10€ spoločne s kúpou buy-inu – dostanete naviac 5.000 chips, ďalších 1.000 bonusových žetónov získate len vďaka nainštalovanej mobilnej aplikácií Rebuy Stars. Pri splnení všetkých podmienok sa tak môžete dostať pred rozdaním prvej ruky na stôl so 31.000 žetónovým stackom. A ak by vám ani to nestačilo a pokrová šťastena vás bude obchádzať míľovými krokmi, neobmedzené re-entry, ktoré turnaj ponúka ju skôr či neskôr zaručene porazí!

A ak by vás náhodou táto turnajová ponuka neoslovila, svoje šťastie môžete skúsiť napríklad aj na turnaji Rebuy Stars Grand Slam 50.000€ GTD, ktorý je na pláne 22. do 27.  októbra.  Že turnajový poker nie je vôbec vašou šálkou kávy? Nevadí, máme niečo aj pre vás! Okrem cash game stolov s rôznymi limitmi a bonusmi sú k dispozícií aj LIVE game stoly. Ruleta, Black jack či Ultimate poker sa otvára každý deň od 20:00 hod., preto netreba váhať, prísť do kasína Rebuy Stars Zvolen čo najskôr a už si len správne vybrať tú svoju hru.

logo-hlavicka

PRE VSTUP NA STRÁNKY MUSÍTE BYŤ STARŠÍ AKO 18 ROKOV

YOU MUST BE EIGHTEEN (18) YEARS OR OLDER TO ACCESS THIS WEBSITE

ZUM BETRETEN DIESSER WEBSEITE MÜSSEN 18 JAHRE ODER ÄLTER SEIN

logo-hlavicka

Ďakujeme Vám za registráciu na odber newsletteru! Na zadaný email Vám príde potvrdenie.