Happy hour: 100 € Jackpot star Bronze: 304 € Jackpot star Silver: 1 444 € Jackpot star Gold: 7 416 € Jackpot star Rebuy Stars: 106 268 € Jackpot star

Happy hour: 100 € Jackpot star Bronze: 304 € Jackpot star Silver: 1 444 € Jackpot star Gold: 7 416 € Jackpot star Rebuy Stars: 106 268 € Jackpot star

Stiahnite si našu mobilnú aplikáciu

Rebuy Stars CABARET Bratislava otvorí svoje brány v septembri

Hudobno-zábavný klub, ktorý prinesie do nášho hlavného mesta úplne nový typ zábavy na spôsob kabaretov v štýle, ako ho poznajú v Las Vegas či ďalších známych metropolách, odštartuje svoje tematicky ladené večery s tanečno-hudobnými produkciami 1. septembra.

Rebuy Stars CABARET Bratislava otvorí svoje brány v septembri

Hudobno-zábavný klub, ktorý prinesie do nášho hlavného mesta úplne nový typ zábavy na spôsob kabaretov v štýle, ako ho poznajú v Las Vegas či ďalších známych metropolách, odštartuje svoje tematicky ladené večery s tanečno-hudobnými produkciami 1. septembra.

Hudobno-zábavný klub, ktorý prinesie do nášho hlavného mesta úplne nový typ zábavy na spôsob kabaretov v štýle, ako ho poznajú v Las Vegas či ďalších známych metropolách, odštartuje svoje tematicky ladené večery s tanečno-hudobnými produkciami 1. septembra.

 

Od 1. septembra sa otvára Rebuy Stars CABARET Bratislava – nový, multifunkčný zábavný priestor, ktorý poskytne nielen komfortnú a príťažlivú možnosť sebarealizácie pre umelcov, ale najmä kvalitnú zábavu pre návštevníkov. To, čo je v zahraničí už dlhé roky samozrejmosťou, bude na Slovensku novinkou. Kabarety značky Rebuy Stars totiž fungujú s veľkým úspechom v mestách ako napríklad Záhreb či Varaždin a zvlášť prihraničné mesto susediace s Maďarskom pozná aj zahraničných turistov, ktorí sem chodia za ozajstnou nespútanou zábavou.

 

 

Kabaret bol vždy formou divadelnej zábavy spojenej s hudbou, tancom, piesňou, drámou, kľúčové však bolo prostredie, kde sa umelecká forma prednášala. Či už to bola štýlová francúzska krčmička alebo to bolo luxusné americké kasíno či moderný európsky nočný klub, kde sa pripravilo javisko pre účinkujúcich a stoly pre návštevníkov. Ľudia tam nechodili za „vážnou“ kultúrou, ale zabaviť sa na celý večer a popri tom si vychutnať dobré jedlo a nápoje. Tento spôsob zábavy prežíval niekoľko stáročí a až dodnes žije v rôznych obdobách, viac, či menej štýlových.

 

S otvorením nového, najväčšieho kasína na Slovensku, sa na jeseň otvára aj nový priestor Rebuy Stars CABARET Bratislava, ktorý je na najvyššom poschodí moderného objektu sídliaceho v blízkosti bratislavského letiska. „Bude prevádzkovaný ako multifunkčný priestor presne v štýle historických kabaretov, kde si návštevníci budú môcť vypočuť dobrú hudbu, pozrieť si tanečnú show, nebudú chýbať ani tematicky ladené večery – napríklad operety, šansónový večer, latino tance, tradičný americký jazz a mnohé ďalšie podujatia. Dramaturgiu väčšiny eventov však plánujeme ako tanečno-hudobné produkcie a celovečerné šouprogramy, aké na Slovensku doposiaľ chýbajú. Chceme, aby sa u nás každý jeden návštevník cítil komfortne a už od prvého momentu – pred vstupom do priestorov Cabaret-u, nadobudol pocit, že zábava sa začala. Neponúkame preto tradičný typ koncertu, na ktorý ľudia prídu a po jednej krátkej pauze sa večer končí, naopak. Naše kabaretné eventy nebudú striktne ohraničené časom, návštevníci nebudú mať pocit presného harmonogramu a popri tanečno-hudobných produkciách a veľkých šouprogramoch si budú môcť vychutnať kvalitné jedlo, nápoje, porozprávať sa, odfotiť sa s umelcami a užiť si plnohodnotný večer s mnohými ďalšími bonusmi, ktoré im ponúkneme,“ hovorí manažér a hlavný dramaturg Rebuy Stars CABARET-u Bratislava, Anton Faraonov.

 

 

CABARET bude otvorený len počas dní eventov dve hodiny pred začiatkom eventu, podujatia budú mať dve časti a budú sa začínať o 20:00 s jednou 30-minútovou prestávkou, pričom ich trvanie nebude obmedzené. „Skrátka, ak sa raz návštevníci budú dobre baviť a špeciality nášho šéfkuchára im budú chutiť, určite im neplánujeme pripomínať, že v priestoroch kabaretu už nie sú viac vítaní. Rebuy Stars CABARET Bratislava ponúka aj fotostenu, kde sa môžu návštevníci po koncerte odfotiť s účinkujúcimi umelcami, navyše, nemusia sa cítiť stiesnene pretože dress code je predpísaný smart casual,“ dopĺňa Anton Faraonov.

 

Voľnú zábavu určite zaručí aj sedenie: to bude zabezpečené pri stoloch a v boxoch. Budú dostupné tri kategórie vstupeniek: I. kategória: VIP BOXY – 6 miestne boxy II. Kategória: stoly pre 4 osoby v blízkosti pódia III. kategória voľné sedenie, vysoké stoly pre 4 osoby umiestnené za VIP boxami. Kapacita priestoru je približne 200 ľudí a vo vstupenkách prvej a druhej kategórie je zahrnutý aj welcome drink a občerstvenie.

 

 

Oficiálne už bol Rebuy Stars CABARET Bratislava otvorený jedným podujatím, ktoré však bolo neverejné, nakoľko bolo určené pre partnerov. Jeho činnosť však prerušila pandémia a zatvorenie prevádzky. Hosťom večera bola so svojou burlesque show nemecká skupina Die Gl'Amouresque a jej headlinerka Lola La Tease.

 

 

Priaznivci kvalitnej hudby, ktorí sledovali počas „korona obdobia“ online koncerty na sociálnych sieťach, určite zaregistrovali, že niekoľko streamov bez publika sa uskutočnilo už aj z priestorov z tohto CABARET-u. Majiteľ kasína sa totiž rozhodol poskytnúť ich bezplatne za účelom podpory kultúry v tomto období, samozrejme, za dodržania prísnych hygienických a bezpečnostných opatrení. Muzikanti, ktorí dovtedy hrali online zo svojich obývačiek uznali, že priestory dýchajú krásou a noblesou, no najmä vkusom. „Pre všetkých fanúšikov dobrej hudby sme priniesli online stream koncertov Janky Dekánkovej a Ladislava Fančoviča, skupiny Cigánski Diabli, a dva koncerty Jána Berkyho Mrenicu mladšieho. Aj keď to bola pre mňa nová skúsenosť, snímať koncerty bez publika, verím, že táto doba sa už nevráti a už budeme prinášať produkcie ľuďom len naživo a tak, aby sa ich aj reálne mohli zúčastniť a užiť si ich atmosféru,“ spomína Anton Faraonov, ktorý zabezpečoval spoločne s tímom technikov vysielanie spomínaných koncertov online.

 

 

Dnes už má budova efektný vizuál aj zvonka, takže je priam nemožné nevšimnúť si ju. Dramaturgia eventov je pripravená až do konca roka 2020 a tematicky ladené večery ponúkajú široké spektrum zábavy pre všetkých. Nepochybne si tam každý nájde kúsok rozptýlenia a relaxu pre seba, nielen preto, že takýto kabaret na Slovensku doposiaľ nebol, ale hlavne preto, že aj zábavu si v živote raz za čas treba dopriať. „Určite medzi eventami nebude chýbať ani typická kabaretná show, ktorá poteší najmä pánov. A keďže v Rebuy Stars si našich návštevníkov ctíme, už dnes môžeme povedať, že bude platiť staré známe, čo sa traduje o Las Vegas: Čo sa stane v Las Vegas, to tam aj zostane. Čo sa teda stane v  Rebuy Stars CABARET-e... musíte k nám jednoducho prísť. Tešíme sa na vás od septembra,“ uzatvára Anton Faraonov.