Novinky

Užite si brutál párty s Bekimom vo Zvolene v Rebuy Stars!

Pobočka Rebuy Stars vo Zvolene dňa 8. novembra o 20:00 hod. privíta bláznivú partiu Temné Kecy. Pripravte si bránice, obrňte sa pred šťavnatými vulgarizmami a nastavte sa na brutál ostrý humor Bekima a jeho parťákov…

Zvolen, Obchodná 4, Rebuy Stars, 8.11. 2018, Temné Kecy. Uložte si na „hard disc“ tieto kľúčové slová a nezabudnite si k nim pridať to zásadné – okrem stabilnej zostavy – Ladižo, Jerry Veľmajster Szabó, skrátka okrem dobre zohratej partičky, príde aj „big star“ Bekim.

Bekim, ktorý je vždy rád, keď s ním je Veľmajster, lebo má záruku 80-centimetrových dverí, Bekim, ktorý vydrží v kľude sedieť v lietadle aj 12 hodín bez toho, aby v uličke tancoval Moon Walk, ktorý si rád vrtne do Mariky Gombitovej a s nadhľadom hovorí o tom, ako mu policajti poprajú šťastie, že je na vozíku a odpustia mu pokutu.

Temné Kecy si aj do Zvolena pripravili unikátnu šou – čím drsnejšia, tým lepšia. Hlavne, sem-tam sa stand-upistom v rámci improvizácie podarí jemne uraziť aj niekoho z publika, ale netreba to brať osobne, lebo pokojne sa môže stať, že Bekim mu nakope riť J Napokon, aj tie vulgarizmy patria k životu – veď ruku hore, kto si ešte poriadne, takpovediac, od podlahy neuľavil šťavnatou nadávkou. Iste, neznie to tak presvedčivo, ako keď ju na pódiu povie „od srdca“ Bekim, Ladižo (ktorý sa doteraz nenaučil poriadne chodiť, ale nadávky mu idú jedna radosť odjakživa) Jerry, Fučo či ostatní zo stabilnej zostavy Temné Kecy… Práve preto neváhajte a do Zvolena príďte užiť si túto stand-up comedy naživo!

Takže ešte raz si to zopakujme: stupňovanie prívlastku drsný, drsnejší, najdrsnejší sa rovná šou Temné Kecy vo Zvolene dňa 8. novembra o 20:00 hod. a vopred prosíme organizátorov, aby zabezpečili pre účinkujúcich „Slepačí vývar, ktorý postaví na nohy“ a najmä bezbariérový prístup. Inak sa Bekim pravdepodobne poberie radšej do Nových Zámkov k homeopatovi, ktorý mu prikáže v lese kričať zázračné zaklínadlá, že mu skutočne nič nie je! Alebo na Srí Lanku, kde bude niekoľko dní sedieť na lehátku v tureckom sede a tváriť sa, že spí! A my všetci ho predsa chceme v Rebuy Stars vo Zvolene!

Pre vstup na stránky musíte byť starší ako 18 rokov.

Ďakujeme Vám za registráciu na odber newsletteru! Na zadaný email Vám príde potvrdenie.